Zima přichází. Módní mikiny vás na ni dokonale připraví

Zapomeňte na pulovry a svetříky. K fashion teniskám, které jsou novými lodičkami, si na podzim oblečte módní mikinu. I tento původně sportovní kousek už dávno povýšil a patří k módním „must have“ dámského šatníku.

Moderní šatník miluje sportovní prvky

Pohodlné střihy sportovní módy, ale i různé funkční prvky z ní, už dávno obsadily i náš každodenní fashion šatník. Podobně je to i s mikinou. Když řeknete, že by se vám hodil nějaký teplý svetr, nejspíš máte na mysli mikinu. Ty, které najdete v e-shopu Modovo.cz, jsou přesně těmi, které vám dají styl, kamkoliv se v nich vydáte.

Mikiny s kapucí i bez ní, do pasu i dlouhé, jednobarevné nebo s potiskem. Rozhodně nevypadají jako reklamní mikiny, které kde kdo nosí, a i když jsou praktické, tak vám na fashion vzhledu příliš nepřidají. Ty z Modovo.cz nabízí úžasné fashion nápady i střih, který si skvěle přizpůsobíte své postavě.

Jaké mikiny jsou hitem letošního podzimu?

Mikiny se šušťákem

Oblíbená kombinace bavlněné mikiny se šusťákovou vestou. Tak to teď pořídíte jako 2 in 1. A nejde o mikinu a vestu, ale o mikinu, která obě tyto dvě své funkce skloubila do jednoho modelu vrchního dílu vašeho outfitu. Úchvatně vypadá v kombinaci korálové a tmavě modré, ale i jako praktická celočerná varianta.

Proužky a puntíky

Pusťte na svoji mikinu pro ni poněkud netradiční vzory. Přívětivé puntíky i roztomilé tečky. Mentolová, tmavomodrá a korálová – to jsou ideální barvy na proužkované mikiny pro letošní podzim. Bílé drobné puntíky zas vyniknou na červené, pudrové, černé i opět na tmavomodré barvě.

Kytky jako vzpomínka na léto

Na mikinách vyniknou i nádherné květinové vzory. Vyrostly na nich decentně, v kapucích. Ale rozhodně je nepřehlédnete. Vyniknou na červené, černé i na tmavě šedé mikině. A komu se vzorované kapuce líbí, ten do nich pustí i módní anglické káro či amerického Mickey Mouse.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *