Dárky pro muže, které potěší

Dávno pryč jsou doby, kdy i k Vánocům dostávali muži ponožky, papuče a sprchové gely. Samozřejmě, když to pojmete netradičně, můžou i veselé ponožky nebo hřejivé kožešinové pantofle udělat radost. Co ale vybírat, když chcete mít úspěch, tedy úsměv na tváři, zaručen?

Tři tipy na dárky pro muže

Máme pro vás tři tipy na dárky, které udělají radost snad každému muži. K Vánocům, k narozeninám, partnerovi, tátovi i třeba kolegovi z práce.

  • Peněženka. Pánové si na peněženkách zakládají o něco méně než ženy na kabelkách, ale jsou pro ně určitou vizitkou a jejich výběru věnují nemalou pozornost. Kožené COSSET peněženky jsou konzervativní, ale také luxusní a vydrží neskutečně dlouhou dobu. Muži je mohou nosit i několik let a opravdu to na nich není poznat. Na výběr máte nejrůznější tvary, barvy a provedení. Vždy jsou to ale velice praktické modely, což ocení naprostá většina mužů.
  • Pánská kožená taška přes rameno. Mezi muži stále oblíbenější, protože muži potřebují mít svoje nezbytnosti, ale třeba i notebook při sobě a nechtějí nosit batoh nebo jiné zavazadlo, které se k jejich obleku zkrátka nehodí. Pánské kožené tašky jsou velmi elegantní a chytře řešené s dostatečným množstvím přihrádek, aby byla celá taška přirozeně přehledná. Stylová taška přes rameno se hodí pro mladší i starší ročníky, a pokud do ní vložíte něco osobního, bude tím nejlepším dárkem.
  • Pánská kožená aktovka. Tradiční, ale pro mnoho mužů naprosto nepostradatelný každodenní pomocník. Uschovají zde všechny potřebné dokumenty, notebook a mnoho dalších drobností. Pro řadu profesí je navíc jakýmsi reprezentativním doplňkem. Kožené aktovky jsou velmi odolné a jsou ideální ke společenskému oblečení. Při výběru byste tedy měli dát důraz na kvalitní materiály i zpracování.

Všechny tyto praktické dárky naleznete v e-shopu Špongr. Když do nich vložíte něco osobního či věnování, určitě vykouzlí úsměv na tváři obdarovaného.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *