Relaxační masáže

Masáž je ideální forma relaxace, kterou si pravidelně dopřává řada lidí bez toho, ani by potřebovali řešit nějaké zdravotní problémy. Masáž je způsobem, jak vypnout, odpoutat se na chvíli od každodenních starostí a odpočinout si. Je to nejstarší forma terapie, která má své kořeny už ve starověké Číně.

Léčivá síla tepla

V dnešní době existuje několik speciálních forem masáže. Masáže jsou vhodné naprosto pro každého, jen je potřeba, abyste se svěřili do rukou opravdovým odborníkům. Neprofesionálně provedená masáž totiž může napáchat na vašem těle více škody než užitku. K masážím s největším relaxačním účinkem se řadí masáž lávovými kameny, která je prováděna speciálně vyhlazenými lávovými kameny, které jsou nahřívány a poté přikládány na tělo. Mírným tlakem na akupresurní body a působením tepla dochází k uvolňování svalového napětí, stimulaci krevního oběhu a uvolňování zablokovaných míst, zejména v oblasti páteře.

Síla dotyku

Neméně zajímavou a vyhledávanou formou masáže je masáž nohou. V tomto případě je však nesmírně důležité zdůraznit, že masáž musí být prováděna osobou, která má potřebné odborné znalosti. Je to totiž právě masáž nohou, kterou si často dopřáváme doma, buďto nám ji provádí partner, nebo jsme schopni si nohy namasírovat sami. Jenomže právě na chodidle je vysoká koncentrace reflexních bodů a tak je velmi důležité vědět, kde můžete a kde naopak nesmíte přitlačit. Ne nadarmo se říká, že v našem chodidle je ukryté celé tělo. Pokud vás trápí například vleklé bolesti hlavy nebo zad, je to právě masáž nohou, která může vaše problémy vyřešit. Relaxační masáž nohou Praha může být také hezkým dárkem. Pod tímto odkazem www.firmanazazitky.cz/relaxacni-masaz-nohou můžete zakoupit poukaz na 60 minut intenzivní masáže nohou ve specializovaném salónu. Tato masáž je ideálním dárkem pro každého, kdo touží po odbourání stresu a celkovém uvolnění.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *