Významné životní události a skutky mají být oceněny mimořádným dárkem

Sportovci, jimž se podaří dosáhnout významného ligového titulu ve svém odvětví, studenti, kteří získali významné stipendium, ukončili zdárně studium, ale i další party kamarádů, kterým se podařilo v určité životní etapě něco mimořádného, si za svou snahu a úsilí zaslouží speciální dárek. Ideálně takový, jaký bude pasovat i ostatním členům družstva, souputníkům, druhům „ve zbrani“, spolužákům, atd. Takový pánský prsten ze čtrnáctikarátového zlata má symbol něčeho mimořádného. Výjimečný šperk za výjimečnou snahu, to je zlatý prsten pro muže.

Ženu ani květinou neuhodíte, zato klenotem oblažíte

Vynecháme-li ocenění pro drsné chlapy či úspěšné studenty, měli bychom myslet i na jemné dívky a distingované dámy, jimž bychom v rámci obdarovávání chtěli koupit rovněž hodnotný klenot. Vzhledem k tomu, že dámám zdobení se přísluší více než silnějšímu pokolení, máme výběr zdánlivě jednodušší. Řetízky, přívěšky, prstýnky, brože, náušnice, náramky – jakýmkoliv šperkem dámu neurazíme. Jen je třeba pečlivě zvážit, zda se konkrétní dívce nebo ženě více zamlouvá stříbro nebo zlato, případně chirurgická ocel.

Chirurgická ocel sluší dívkám s piercingem, zlatem neurazíte žádnou dámu

Současná doba, jež nahrává piercingům, různým propichováním netradičních míst na těle, je otevřená chirurgické oceli, z níž se vyrábějí šperky právě pro tento účel. Usedlejší dámy nikdy nepohrnou šperkem z běžného či bílého zlata, určitě zapomeňte na zlato kočičí. Takový řetízek a zlaté přívěšky s náušnicemi v jednotné sadě bude určitě vaší milované partnerce, mamince či vytoužené ženě vašich snů imponovat natolik, že vám možná odpustí i nějaký ten prohřešek či škraloup z minulosti. Ale není třeba jako „žehlení“ hříchů používat nákladných darů. Klenoty ze stříbra a zlata potěší obdarovanou dívku při jakékoliv příležitosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *