Sex je koření života. Vyzkoušejte ho na netradičních místech

Po několika letech nastane v takřka každém partnerském vztahu stereotyp. Pokud prahnete po nějaké změně, zejména v sexuálním životě, vyzkoušejte erotické pomůcky. Občas se stane, že se manžel zdrží v práci, a tak si s vibrátorem zkrátíte čekání na něj. Ovšem hračky pro dospělé nejsou jediným kořením milostných chvil. Vzrušení vystupňuje už jen to, že změníte místo, kde se s partnerem milujete.

Vyrazit hned do ulic nemusíte. Stačí změnit pouze místnost v domě. Opusťte pohodlí postele a vyzkoušejte sex na ždímající pračce či ve sprše. Obrovskou výhodou je, že doma máte i veškeré nástroje, a tak například do sprchy si přizvete společníka v podobě voděodolného vibrátoru. Jestliže jste ještě nekoupila nic na zpříjemnění si intimních chvil, je nejvyšší čas navštívit sexshop.

Dejte si španělské mouchy a vyrazte do lesa

Občas nastane období, kdy nemáte na sex ani pomyšlení. V takových případech na scénu přichází elixíry lásky, kterým se říká španělské mouchy. Dejte si jak vy, tak i váš muž pár kapek afrodiziaka a běžte na procházku do lesa. Z obyčejné procházky se tak stane sexuální dobrodružství, které vašemu vztahu doposud chybělo.

S robertkem do vlaku či autobusu

Cestování automobilem je příliš fádní. Co tahle jet na výlet vlakem či autobusem? Zpříjemnit si půl hodinu cesty můžete sexuálními hrátkami. Jestliže jste v kupé, máte vyhráno, protože se vám dostane trochu soukromí. Dokonce i když budete cestovat sama, stačí vzít robertkavibrátor či vibrační vajíčko a trochu si užít, než dorazíte do cíle. Nezní to famózně?

Jestliže nemáte žádnou fantazii, nevadí, na internetových stránkách sexshopu Růžový Slon najdete různé příběhy, které vás možná inspirují. Přečtěte si například o sexuálních praktikách, které dráždí i ohrožují.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *