Okořeňte si prázdninové dny hračkami pro dospělé!

S příchodem parných dnů roku se na svobodných lidech i zamilovaných párech projeví touha experimentovat a užívat si romantické chvíle naplno. Jak si tedy oživit milostné radovánky? Trefou do černého jsou sexuální hračky pro dospělé!

Už jste slyšeli o dildu?

Pokud se díváte alespoň někdy na erotické filmy, tak určitě ano. Nejednu ženu láká vyzkoušet tohoto pomocníka na vlastní kůži! Dildo je vlastně umělý penis bez vibrace, který mají v lásce lesbické páry a svobodné ženy. Počítejte s tím, že jsou mnohem lepší než vibrátor, protože uchvátí pružností a ohebností. Jen si představte, že existují dilda s přísavkou. Stačí si je připevnit k vaně anebo ke stěně a žhavý orgasmus je po chvíli na světě i bez asistence partnera. Chcete si splnit ještě větší tajné sny? Seznamte se s dvojitým dildem, jež je určeno pro nadstandardní uspokojení. Ohnuté extra penisy drží skvěle tvar a jsou vodotěsné. Věřte, že jsou jako živé, proto bude požitek maximální!

Začněte předehrou

Jak nažhavit partnera? Erotické prádlo je to pravé ořechové! Body, overaly, komplety, korzety, košilky, punčošky, tanga a botičky na super vysokém podpatku mají šťávu. Jakmile vás v erotickém prádle partner spatří, neodolá! Pro zpestření lze doporučit venušiny kuličky, vibrační vajíčko, španělské mouchy, robertky a jiné vychytávky. I muži mají své dny, proto jim dokonale poslouží vakuová pumpa. Pokud se mrknete na sexshop Růžový Slon, kde se vakuové pumpy testovaly, dozvíte se, které hrají první housle! Dopřejte svému miláčkovi i další erotické kamarády, jako jsou kroužky na penis. Jejich chloubu nejen zpevní, ale dokonce zlepší i erekci.

Nebojte se použití hraček pro dospělé. Jen tak si užijete svá těla na plný plyn. Sexshop Růžový Slon se pyšní bohatou paletou produktů, jež vykouzlí ze stereotypní potřeby originální zážitek!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *