Užijte si wellness pobyt i po Valentýnu!

Že už je po Valentýnu? A co? Wellness si přece můžete užít s partnerem kdykoliv v průběhu roku. Znáte snad něco lepšího než na pár dnů opustit ubíjející stereotyp – zaměstnání, domácnost, děti, a věnovat se pouze jeden druhému? Nebo jste právě single, ale i tak byste se, dámy, rády nechaly chvíli opečovávat? Vezměte s sebou kamarádku!

Zavítejte do největších moravských lázní

Luhačovice, čtvrté největší lázně v ČR, disponují šesti přírodními a dalšími navrtanými minerálními prameny. Tím nejznámějším je pak Vincentka. Prameny v Luhačovicích jsou právem považovány za jedny z nejúčinnějších ve střední Evropě. Vyzkoušejte je na vlastní kůži i vy!

Luhačovický wellness hotel v klidné lokalitě

Nechte se hýčkat v komfortně zařízeném hotelu umístěném v klidné lokalitě Luhačovic. V rámci wellness pobytu vás čekají dvě noci v hotelovém pokoji dle vašeho výběru. Ať už zvolíte Superrior pokoj, Junior suite, případně třeba Apartmá Augustin či Apartmá Leoše Janáčka, budete nadmíru spokojené vy i váš doprovod. Do zavazadla si přibalte jen pěkné šaty na večer v luxusní restauraci Symfonie. Na pantofle a župan zapomeňte. Ty jsou pro vás na pokoji už připravené.

Neomezený vstup do wellness &spa centra Harmonie

Wellness pobyty v hotelu znamenají maximální zážitek. Proto máte po celou dobu pobytu neomezený vstup do hotelového wellness centra se zajištěným občerstvením. Bazén, vířivka, lázeň, masážní sprcha, sauna, masáž od profesionálů jsou tu pro vás, kdykoliv chcete.

Pro vás i pro maminku

Toužíte toto všechno s partnerem či třeba kamarádkou zažít? Kupte poukaz na wellness pobyt pro dva. Platí půl roku od jeho vystavení, takže máte spoustu času zajistit hlídání dětí i psa, domluvit si v zaměstnání volno a pořídit si ty koktejlky, po kterých tajně pokukujete už pěkných pár měsíců. Nebo chcete udělat radost rodičům ke dni výročí svatby? Dárkový poukaz na wellness pobyt v krásném prostředí luhačovických lázní je ideálním způsobem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *