Xfer – synonymum pro reklamní oblečení

Kdybychom měli jmenovat nejoblíbenější reklamní předmět, určitě by to byla trička a další oblečení. Polokošile, mikiny, softshellové bundy či kšiltovky. Firmy si je nechávají potisknout rády, protože vědí, že je obdarovaní nehodí jen tak někam do skříně. Sice se najdou lidé, kteří je nechtějí nosit na veřejnosti, ale i ti si taková trička berou třeba aspoň na spaní. Nevyužitá rozhodně nezůstanou.

Potisk textilu dnes nabízí kdekdo, nicméně která firma vám nabídne výrobu i potisk oblečení najednou? Většina si nechává trička a jiné oblečení dovážet, ne však česká firma Xfer s.r.o. Ta se už dvacet let stará o výrobu a distribuci reklamního textilu, sportovních oděvů i oblečení pro volný čas.

Vybrat správné tričko může být trochu oříšek

V sortimentu společnosti Xfer najdete trička, polokošile, mikiny, fleece mikiny, bundy a vesty, čepice, ale i sportovní či pracovní oblečení a tašky. Od každého několik různých střihů a spoustu barev. Většina zákazníků má tedy v začátku problém si vůbec vybrat, na co chtějí natisknout firemní logo. Velmi oblíbené bývají polokošile krátký rukáv či obyčejná trička. Polokošile působí formálnějším dojmem, jsou vhodné třeba tehdy, když sháníte jednotný oděv pro zaměstnance. Na zimu se pak hodí polokošile dlouhý rukáv.

Žádná volba každopádně není špatná. Veškerý textil je kvalitní, Xfer nabízí buď vlastní výrobky, nebo produkty od španělského výrobce Roly. Čepice pak bývají od značky CoFEE.

Potisk se volí na míru

K realizaci potisku se využívají sítotisk, nažehlování, digitální potisk, vyšívání a další technologie. Záleží na materiálu, počtu kusů i cenových požadavcích. Každá zakázka je proto zpracovávána individuálně, i termíny zhotovení se liší dle potřeby zákazníků. Většina zákazníků je schopná dodat své logo v křivkách, jinak to zařídí zkušení grafici.

Xfer je velkoobchodní dodavatel, k ceníkům se velkoodběratelé dostanou po přihlášení. A co vy? Nemáte doma náhodou nějaké oblečení značky Xfer?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *