Šály a šátky jsou trendy neustále

Buďte styloví a nebojte se podtrhnout svoji krásu vhodnými doplňky. Každý outfit dokáže rozsvítit vhodně zvolená šála nebo šátek. Nejsou to jenom kousky oblečení, které nám pomáhají proti zimě nebo nepříznivému počasí. Ano, mohou nás ohřát a ochránit náš holý krk, ale na druhou stranu můžeme díky nim vyniknout a podtrhnout náš půvab. Vyhýbat se jim nemusí ani muži. Stačí jen vědět, kdy si je správně uvázat a co zrovna frčí.

Elegance i moderní design

Šátky a šály nejsou jenom ozdobou v zimních měsících. S nadcházejícím jarem nás ochrání před aprílovým počasí a stanou se takovou pojistkou, když se venku ochladí. Díky pečlivému výběru dámského šátku můžete také ukázat světu, jaká jsme osobnost. Dámy dávají přednost elegantním šátkům z hedvábného sametu, které se hodí k jejich kostýmkům. Jiné zase upotřebí moderní tunely. Jejich krk není tak těsně omotaný, takže se cítí pohodlně. Originální šátky také mohou dobře odvést pozornost od nějakého toho kila navíc. Nic se však nesmí přehánět. Jestliže si chcete zvolit klasický styl, neměly by ve vašem šatníku chybět kostky. Možná jste překvapené, jestliže vidíte, že v šatní skříni máte jen samé černé oblečení. Stačí vybrat vhodný šátek a už vypadá váš outfit hned lépe.

bali-1822663_1280

Když svetříky nejsou in

Znáte to, vydáváte se do společnosti, užíváte si dovolenou v přírodě nebo jste v zahraničí u moře. Večer se vydáváte ven za zábavou a nejste si jisté, jak se obléct. To je ta pravá chvíle, jak si zvolit vhodný šátek či šálu. Když teploty klesnou, lehce přehodíte látku přes ramena a už se cítíte pohodlně. Zvláště oblíbené a trendy je poslední dobou pareo na pláž, které upotřebíte hlavně přes den. V případě, že vylezete z vody a chcete si dát oběd v restauraci, snadno poskládáte pareo na vkusné šaty. Při troše šikovnosti z něj můžete vytvořit i dvanáct různých variant oblečení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *