Dokonalé lodičky, jedině od Tamaris

Naše boty o nás vypovídají víc, než si myslíme. Když někam přijdete v zablácených a okopaných trepkách, nejlepší dojem rozhodně neuděláte. Proto byste měli mít boty, které vás představí v tom nejlepším světle.

A takovými rozhodně budou lodičky Tamaris.

Béžové kožené lodičky

Kvalitní zpracování nejnovějších trendů

Značka Tamaris vyrábí boty již od roku 2002. Za tu dobu nasbírala spoustu cenných zkušeností, díky kterým je každý nový pár dokonalým mistrovským dílem. Návrháři pečlivě sledují poslední módní trendy, které se ihned odráží v nových kolekcích. Když k tomu připočteme pečlivou práci našich německých sousedů, je jasné, že s lodičkami Tamaris nemůžete šlápnout vedle.

Svatební lodičky

Výběr lodiček je obrovský

Obuv Tamaris vám nabízí hned několik druhů lodiček. Můžete si vybrat podle výšky podpatků od těch nejvyšších jehlových až po miniaturní klínky. Najdete zde konzervativní černé lodičky do práce, společenské, ale například i svatební lodičky.

Pokud by se vám zachtělo něčeho originálního, Tamaris i extravagantnější kousky. Například lakované lodičky na platformě, které zdobí oranžová, červená a růžová barva. Nebo bílé lodičky s černými puntíky a červeným podpatkem a mašličkou.

Velký výběr najdete i ve světlých barvách (bílá, stříbrná, béžová, šampaň). Ke svatebním šatům by byly krásné jednoduché kožené lodičky na středně vysokém podpatku (80 mm) v odstínu šampaň.

Ozdobte si kotníček

Velice efektně vypadají lodičky na podpatku s tenkým páskem kolem kotníku. Takové lodičky jsou ale určené spíše pro majitelky štíhlých nožek., jelikož mají tendenci lehce rozšiřovat kotník.

Kromě estetického efektu má pásek další výhodu, boty díky němu pevně sedí na noze. V nabídce Tamaris najdete i černé lodičky se širokým páskem, záleží na vás, které se vám líbí víc.

A na ples doporučujeme elegantní černé lodičky ozdobené blýskavými kamínky. Ty jsou zajímavé páskem přes nárt ve tvaru písmene T.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *