Připravte se na jarní očistu organismu

Letošní dlouhá zima se podepsala na našem organismu. Věčně pošmourné počasí má vliv na stav psychiky, která si zaslouží trochu rozptýlení, stejně jako celé tělo potřebuje oživení. Jaro je ideálním časem, kdy můžete vyzkoušet některou očistnou kůru a doplnit ji například příjemnou masáží, nebo návštěvou wellness centra.

Pokud byste se rádi pustili do detoxikační kůry, ale nejste si zcela jistí jak na tom, pak se podívejte na tyto stránky www.cordeus.cz, kde najdete návrh jídelníčku pro 10 denní očišťující kůru. Jedná se o rychlý a efektivní způsob, jak vyčistit organismu, udělat něco prospěšného pro své zdraví a upravit svou tělesnou hmotnost. Tuto kůru je vhodné opakovat několikrát během roku a je vhodné doplnit ji celkovým zklidněním. Základem této kůry je konzumace ovoce, zelenina, ovocných šťáv, ale nechybí ani drůbeží maso, rýže, žitný chléb.

Nezbytnou součástí je také dodržování pitného režimu tvořeného především z bylinkových čajů a čisté vody. Jestliže chcete, aby očistná kůra nebyla jednorázovou záležitostí, ale měla dlouhodobý účinek, pak byste se měli určitě zajímat také o zdravou výživu. Určitě je vhodné, abyste se obrátili na specialisty, kteří vám poradí se sestavením vhodného jídelníčku, který bude sestaven tak, aby všechny potřebné látky a živiny byly ve vašem těle v rovnováze. Jestliže vás zajímá zdravá výživa Praha, pak můžete zkusit program Metabolic balance, který je zaměřen právě na úpravu látkové výměny a tělesné hmotnosti.

Jak už ale bylo řečeno, očistu těla je vhodné doplnit také relaxačním programem. Vhodnou aktivitou může být ájůrvédská masáž Praha, která pomáhá zvyšovat cirkulaci krve v těle, podporuje zvýšení imunity a napomáhá při vylučování toxinů. Ájůrvédskou masáž si můžete dopřát i pokud se nechystáte na detoxikaci. Při masáži jsou používány speciální aromatické oleje, díky kterým je relaxace opravdu intenzivní.

2 komentáře u „Připravte se na jarní očistu organismu

  1. Souhlasím s tím, že zdravá výživa je důležitá pro každého z nás, pokud chceme být fit, jiná cesta není (tedy v kombinaci s pohybem). PS: krásná fotka, vyloženě architektura na talíři 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *