CLIP IN vlasy z ProfiBeauty – vlasy pro opravdové ženy

Vlasy jsou korunou ženské krásy. Souhlasíte? Každá z nás tak chce husté vlasy, ideálně do půli zad, z kterých si každý den bude moci připravovat okouzlující účesy. Ale realita je často jiná, že? Většina z nás řeší, že máme řídké vlasy, které nerostou a nerostou. A když už je necháme dorůst, tak se nám ve finále konečky roztřepí a je zas po všem. Naštěstí dnešní doba si už se všemi těmito každodenními ženskými starostmi umí poradit!

Jak mít vlasy jako celebrita

Dříve nebylo nic zvláštního, že celebrity a nejen ty, nosily paruky. I dnes rozhodně není paruka out, ale je vhodné si vybírat jen paruky z pravých lidských vlasů. Ale možností je mnohem více! Slyšela jste, že prodloužení vlasů lze docílit také vlasovými příčesky? Počkejte, nebraňte se hnedka! Dobám, kdy příčesky do vlasů vypadaly jako umělé vlasy Vaší panenky z dětství, už dávno odzvonilo! Dneska už si můžete vlasy ozdobit nádhernými vlasy clip in, které budou vypadat opravdu stejně jako Vaše! Že nevíte, o co se jedná? Tak to byste měla honem rychle změnit. Clip in vlasy jsou vlasy k prodloužení nebo zahuštění a nosí je teď už opravdu každá celebrita, a nejen z Hollywoodu, ale už i z Česka. Jak jinak myslíte, že to dělají, že mají tak úžasně husté vlasy? Jen v rukou jejich kadeřníků to opravdu není. Většina z nich má buď prodloužené vlasy permanentně nebo si nechává na focení připevnit právě tyto příčesky clip in.

Co jsou CLIP IN vlasy?

CLIP IN vlasy jsou perfektním pomocníkem pro domácí prodlužování vlasů a samozřejmě i zahušťování vlasů. Jednoduše řečeno jde o vlasy na sponkách. Sada obsahuje pak několik kusů pásů vlasů se sponkami, které zkrátka a jednoduše přicvaknete do těch svých. Nic víc! Pak už jen učešete do účesu, jaký si přejete. Uvidíte hned jak perfektní objem Vám vytvoří. Na trhu je opravdu velká nabídka, takže můžete vybírat podle odstínu, podle délky nebo podle toho, jak velkého objemu chcete dosáhnout. S pomocí clip in vlasů nejen, že získáte velký objem vlasů, ale můžete tak mít i prodloužené vlasy. Dokonce jsou na trhu už i clip in vlasy s melíry nebo ombre, takže si můžete i pozměnit svou image. A až Vás to omrzí, jednoduše si je zase odepnete.

Jedině CLIP IN vlasy REMY

Clip in vlasy určitě doporučujeme koupit jen z lidských vlasů, ne umělé! Ty nic nevydrží a je to na nich i poznat. Budou sice o něco levnější, ale když je po pár nošení budete mít zacuchané do dredů, tak Vás to asi nepotěší. Proto je podstatné opravdu vybírat clip in příčesky z lidských vlasů, které budou nést označení REMY. Toto označení garantuje, že budou vlasy srovnané ve svém směru od kořínků po konečky, a tak se nebudou zacuchávat. Nemusíte se obávat vysokých cen, dají se sehnat i krásné CLIP IN vlasy levně v opravdu skvělé kvalitě.

Vychytávky pro Váš účes

clipin1A pozor! Clip in příčesky se prodávají i ve formě culíků nebo ofin! Chcete mít culík krásně hustý až po zadek? Jednoduše na svůj cop připnete CLIP IN culík. Chtěla byste změnu a uvažovala jste o ofině, ale máte z ní strach? Jednoduchá pomoc – CLIP IN ofina se připne nad Vaše čelo a je to. Když už se Vám nebude líbit, tak ji sundáte.

A aby těch vychytávek s vlasy nebylo málo, chceme Vám ještě představit jednu úplně čerstvou novinku v prodlužování vlasů a zahušťování vlasů – FLIP IN vlasy. Jedná se vlastně o obdobu clip in, ale tyto vlasy nejsou na sponkách, ale na gumičce. Aplikace je ještě jednodušší, protože flip in vlasy jsou složené z jednoho pásu upevněného na velké gumičce. Tu si navléknete na vršek hlavy a přetáhnete přes ni svoje svrchní vlasy. Pak už jen učešete a máte perfektně prodloužené vlasy. Prostě bomba! Tak co? Půjdete i Vy s módou a vyzkoušíte tyto příčesky do vlasů, které z Vás udělají hollywoodskou hvězdu?

Můžeme Vám doporučit společnost ProfiBeauty s.r.o. – prodej vlasů Praha, která má opravdu velmi širokou nabídku vlasů na prodlužování a zahušťování vlasů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *