Potřebují vaše vlasy důkladnou regeneraci? Zkuste šampon s keratinem a vzácným šungitem

Pravidelné mytí vlasů je důležitou součástí hygieny. K tomu, aby vaše vlasy byly čisté a zároveň zdravé, nezbývá nic jiného, než je mýt několikrát týdně. A zároveň je vhodné mít k dispozici kvalitní šampon, jenž jim dodá potřebné vitamíny a další látky tak, aby byly silné, nelámaly se a měly přirozený lesk. Dobrým řešením je šampon s keratinem.

Máte problémy s vlasy? Pomoci může změna šamponu

Ačkoliv používáte dobrý šampon, může se stát, že jsou vlasy polámané a slabé. Často za tím stojí právě nedostatek vitamínů. V tu chvíli je čas porozhlédnout se po změně a vyzkoušet jiný přípravek. Pro účinnou regeneraci vlasů se skvěle hodí speciální šampon s keratinem, který obsahuje složku z vzácného šungitu.

Šampon s keratinem, foto: Vbeauty.cz
Šampon s keratinem, foto: Vbeauty.cz

Šampon s keratinem a šungitem pomáhá zlepšit kvalitu a zdraví vlasů

Keratin má na zdraví vlasů velmi pozitivní účinky. Přispívá k jejich posilnění, vlasy se při pravidelném používání šamponu zpevní a nedochází k jejich lámání. Jde o důležitou složku, kterou doporučují mnozí kadeřníci zejména lidem s delšími vlasy. Právě dlouhé vlasy jsou totiž mnohem náchylnější na poškození a vyžadují více péče.

Šungit – vzácná hornina, která se začíná využívat v kosmetice

Novinka, kterou představuje šampon s keratinem obohaceným o výtažky ze šungitu, je přímo určená pro regeneraci vlasů. Šungit je unikátní horninou, jež pochází z oblasti Oněžského jezera v Rusku. Při jejím zkoumání se zjistilo, že může mít léčivé účinky, proto se začala využívat i v kosmetice. V Rusku dokonce vznikly speciální šungitové lázně.

Šungitová složka v šamponu přispívá k rychlejšímu ozdravení vlasů, zároveň má antioxidační účinky. Působí rovněž blahodárně i na vlasovou pokožku, díky čemuž jsou vlasy dostatečně vyživované. Nedochází ani k tvorbě lupů, snižuje se výskyt mastnoty, vlasy jsou přirozeně lesklé a silné.

1 komentář u „Potřebují vaše vlasy důkladnou regeneraci? Zkuste šampon s keratinem a vzácným šungitem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *