Nechte si nafotit vaši svatbu z pohledu muže i ženy

S příchodem jara začíná další svatební sezóna, kdy si stovky zamilovaných párů řeknou své „ANO“. Každá nevěsta chce být krásná, svůj den si užít naplno a mít spoustu nezapomenutelných zážitků a vzpomínek. Pro zachycení jedinečné atmosféry tohoto kouzelného romantického dne slouží fotografie a videa. Proto by si budoucí nevěsta měla dobře rozmyslet, komu tento nelehký úkol svěří, přece jen se jedná o památku na celý život. Nepovedené a rozmazané fotky bez nápadu vás budou trápit mnoho let a mohou zkazit celý dojem ze svatby. Dejte tedy na zkušenosti vašich přátel a známých, sledujte recenze a zkušenosti jiných svatebčanů a před finální domluvou fotografa si prohlédněte jeho práci.

Zdroj: www.2foto.cz
Zdroj: www.2foto.cz

Originální svatební fotografie Veroniky a Jirky splní vaše očekávání

Veronika a Jirka pracují jinak, svatební den totiž fotí ve dvou, a tak dokáží zachytit celou událost z pohledu muže i ženy. Tito svatební fotografové vám vytvoří stylové a zároveň přirozené fotografie s nápadem. Jelikož pracují společně, obdržíte mnohem bohatší soubor rozličných snímků z mužského a ženského přenosu vnímání celé výjimečné události. Oba dva jsou tedy ve stejný čas na dvou místech, zachytí tak mnohem více okamžiků a zajímavých momentů. Chcete-li vyzkoušet jejich služby ještě před samotným svatebním dnem, objednejte si v jejich studiu 2foto předsvatební focení, kdy s těmito sympatickými lidmi strávíte celé odpoledne, vzájemně se poznáte a ujasníte si, jaké máte očekávání a co se vám líbí.

Zdroj: www.2foto.cz
Zdroj: www.2foto.cz

Nadstandardní služby studia 2foto vás nadchnou

Veronika s Jirkou se vzájemně báječně doplňují, každý dává do své práce jiný úhel pohledu. Oba dva se snaží uchovat vaše cenné vzpomínky a vyprávět příběhy šťastných a zamilovaných párů. Jirka Hloušek se toho nebojí a ví, že co by svatební fotograf musí být někdy akční a pořizovat technicky a kompozičně náročné snímky. Kromě toho je to právě on, kdo má na starosti výběr té nejlepší techniky, objektivů a fotoaparátů. Veronika Dvořáková přidává do své práce jemnost, cit a přirozenost, má smysl pro detail, a tak si nenechá ujít žádné drobnosti, jako jsou květiny, náhodné úsměvy a ranní přípravy nevěsty. Dohromady jsou skvělá dvojka!

Zdroj: www.2foto.cz
Zdroj: www.2foto.cz
Zdroj: www.2foto.cz
Zdroj: www.2foto.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *