Potřebujete rychle peníze? Víme, jak je sehnat, ale…

Každému z nás se občas stane, že musíme naráz platit hned několik vcelku vysokých výdajů. Zvládnout je není vůbec jednoduché. Jen málokdo si dokáže vytvořit dostatečnou finanční rezervu k tomu, aby mohl kdykoli bez problémů pokrýt potřebné výdaje. Přesto lze situaci řešit, a to prostřednictvím rychlé nebankovní půjčky. Těch je na trhu hned několik a dokážou vám vytrhnout pověstný trn paty. Ne všechny jsou ale z hlediska podmínek optimální! Právě z toho důvodu vám poradíme, jak vybrat tu správnou.

Nepřeplácejte majlant!

První a nejdůležitější věc! Je jasné, že nějaké prostředky budete nuceni dát poskytovateli navíc. Nesmí se ale jednat o závratné sumy. Jak tento přeplatek zjistíte? Velmi jednoduše. Mnozí poskytovatelé mají přímo na svých stránkách kalkulačku, v níž si vše spočítáte a manipulační poplatek zjistíte. Mnohé jiné firmy uvádějí úrokovou sazbu. I ta může být ukazatelem výhodnosti toho či onoho úvěru. Spočítat si vše lze i jednoduchým součtem splácených částek. Od něj odečtete reálnou půjčenou sumu a máte rázem přeplatek.

Rychlost půjčky a podmínky jejího získání

Ano, peníze potřebujete nejspíše v krátkém časovém okamžiku. Rychlost by ale neměla být na první pozici. Podezřele expresní úvěry jsou často poněkud podezřelé. Spíše se podívejte také na podmínky pro získání půjčky. Některé společnosti vyžadují potvrzení o výši příjmů, jiné zástavu nemovitého či movitého majetku. Často se může jednat také o nezbytnost přítomnosti třetí osoby, tedy ručitele.

Máme pro vás tip

Dlužni samozřejmě nezůstaneme ani tip na výhodný úvěr. Představuje ji Ferratum – rychlá půjčka. V čem tkví její hlavní přednosti? Je maximálně flexibilní, nabízí až 35 000 korun s tím, že funguje podobně jako kontokorentní úvěr. Ve srovnání s mikropůjčkami můžete ušetřit až 33 %, a to už určitě stojí za to.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *