Nazouvák ponožek pomáhá nejen ve stáří

Unikátní patentovaná pomůcka, nazouvák ponožek, dokáže pomáhat nejen ve stáří, ale i při onemocnění pohybového aparátu, po operacích i úrazech. Dokonce v těhotenství nebo při obezitě.

The Sockee, jak se oficiálně produkt, který prodává e-shop Chytrepomucky.cz jmenuje, je univerzální nazouvák pro všechny velikosti ponožek, dámských i pánských. Ponožky dokáže nazouvat i vyzouvat, současně jej lze používat i jako pomůcku po obouvání bot.

Chytrý pomocník na doma i na cesty

Tento lehký pomocník není jen pro domácí použití. Kompaktní tvar a nízká hmotnost z něj dělají partnera i na cesty. Třeba jenom na denní pochůzky k lékaři, ale i na delší pobyty například v lázních. Nazouvák na ponožky má kvalitní provedení. Netrhá ponožky, neporaní vás při používání na noze ani na kůži ruky.

Videonávod vám předvede, jak s nazouvákem pracovat

Jak se s nazouvákem lehce pracuje, vidíte nejlépe na videu přiloženém k tomuto článku. Z něj je patrné, že díky nazouváku lze ponožky obouvat ve vertikální poloze bez nutnosti se ohýbat. Snadné je i použití obouváku na boty. Stačí vytáhnout ergonomickou tyč, nasadit na ni lžíci, a máte k ruce dalšího pomocníka – praktický dlouhý obouvák.

Konečně užitečný dárek pod stromeček

Tato praktická zdravotní pomůcka rozhodně potěší jako dárek. Třeba právě teď k Vánocům. Zrovna nad dárky pro babičky a dědečky si často lámeme hlavu. Než skončit na dalších neužitečných věcech, věnujte jim letos tuto praktickou pomůcku – The SockeeOcení ji ale i každý s omezením pohybového aparátu, lidi s větší nadváhou i ženy v pokročilejším stupni těhotenství. Nazouvák bot vrací lidi do života a zbavuje je závislosti na pomoci druhých, ať jde jen o takovou banalitu, jakou je neschopnost si nazout ponožky.

Nazouvák bot v akci

Běžná cena tohoto kvalitního a patentovaného nazouváků je 1290 Kč. Nyní ale e-shop Chytrepomucky.cz nabízí mimořádnou 50% slevu pro prvních 100 zákazníků (anebo do vyprodání zásob). Tu lze uplatnit zaslání kódu „sleva2018“ na e-mailový kontakt e-shopu: obchod@chytrepomucky.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *