Transplantace vlasů: Jediné trvalé a účinné řešení proti vypadávání vlasů a alopecii

O transplantaci vlasů jste jistě už slyšeli, jedná se o estetický zákrok, díky kterému můžete vyřešit problém s vypadáváním vlasů, a zbavit se tak pleši či koutů. V dnešní době je o mnoho levnější zvolit místo transplantace vlasů v Turecku, kde naleznete kliniky, které jsou na transplantace vlasů špičkově vybaveny. O mnoho dráže nás potom vyjde transplantace v USA, ČR nebo západní Evropě.

Jak transplantace vlasů probíhá a kolik stojí?

Nejnovější metodou transplantace vlasů je DHI (Direct Hair Implantation), kdy se jedná o přímou implantaci vlasů. Tato metoda spočívá v extrakci vlasových štěpů z dárcovské zóny vzadu a po stranách hlavy, tyto štěpy se poté opět vsadí na místa, kde již vypadaly. Vlasové štěpy z těchto oblastí jsou nejkvalitnější, a zaručují tak přirozený vzhled a doživotní spokojenost s novými vlasy.

Tyto transplantace jsou prováděny pomocí nejnovějších technologií, kdy se používá pero Choi Pen Imlanter, díky kterému se zlepšuje implantační část postupu tak, že eliminuje potřebu řezů kanálů vlasových štěpů jako při běžných postupech FUE. Pomocí tohoto pera, které má v průměru jen 0,6 mm, se napichují štěpy přímo do pokožky, bez toho aniž by po vpichu byly viditelné jizvičky. Tato metoda zaručuje snížení ztráty krve a zároveň zajistí vyšší hustotu vlasů, a to až 200 štěpů na cm2. Výsledkem je velmi přirozený vzhled vlasů.

Cena za transplantaci vlasů pomocí metody DHI začíná již na 74900,-Kč (za tuto cenu získáte až 4000 štěpů, tento počet štěpů dokáže vyplnit menší a střední oblasti bez vlasů).

Bojíte se jazykových bariér? Nemusíte

Na českém trhu se na transplantace vlasů v Turecku zaměřuje například agentura HairExpert, která zajišťuje profesionální transplantace v tureckém Istanbulu. Jedná se o ryze českou agenturu s lékařským personálem a sídlem v Praze, výhodou je komunikace v češtině, zajištění před i pooperačních konzultací i veškerých náležitostí spojených s transplantací vlasů v Turecku, kde budete mít po celou dobu služby českého delegáta.

Jaké jsou výhody HairExpert

Společnost garantuje nejnižší cenu v ČR s tím, že pokud byste našli levnější, cenu poníží. Ceny jsou na jejich stránkách uvedeny včetně letenek, transferů, ubytování atd. Dále zaručuje doživotní záruku na všechny operace, díky použité metodě DHI. Klinika je na trhu již 12 let a za tu dobu má více jak 30000 spokojených zákazníků. Další výhodou je fakt, že zde nejsou čekací lhůty, první termíny může nabídnout již do 14 dní od rezervace.

Další výhodou je samotné místo operace, Istanbul. Pobyt si zde totiž za mírný poplatek můžete i prodloužit, a spojit tak operaci s dovolenou. Istanbul stojí jistě za návštěvu, a navíc se jedná o velmi bezpečné místo.

Pokud o transplantaci vlasů uvažujete, neměli byste moc dlouho s operací váhat, protože čím více vlasových štěpů budete potřebovat, tím dražší operace bude.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *