Moderní second hand – to je síť prodejen Bellitex

Internet je plný bazarů, levné oblečení je dostupné i v různých obchodních sítích, a přesto second handům pořád neodzvonilo. Hitem jsou moderní second handy i tzv. hrabárny. V nich si za pár korun uděláte radost z nákupu nového fashion kousku, nebo si najdete pro svůj šatník kousek, který vám bude perfektně ladit s jiným, kterému už déle hledáte „partnera“ do ideální kombinace.

Second handy jako evergreen

Jak to, že dříve tak oblíbené sekáče dokázaly obstát až dodnes, kdy je móda již velice dostupná a levná? Právě v nich si totiž máme možnost levněji zakoupit i dražší značkové kousky, do kterých bychom třeba jako do nových rozhodně neinvestovali. Velice obílenými jsou například prestižní anglické značky jako Next nebo Marks&Spencer. Ale i mnohem luxusnější značky, na které v second handu často narazíte.

Síť second handů Bellitex se úspěšně rozrůstá po celé České republice. Pobočky Bellitex už najdete v řadě velkých i menších českých měst. Second handy nabízí kvalitní oblečení, obuv i módní doplňky. Překvapí vás vysoká úroveň prodeje. Rozhodně nejde o žádný prodej ve sklepních prostorech či v malinkých prodejničkách. Bellitex prodejny mají stejnou úroveň, jako značkové maloobchodní prodejny s oblečením.

Chcete se podívat, jestli second hand Bellitex najdete i ve vašem městě? Seznam prodejen naleznete na www.bellitex.cz.

Přijďte si zahrabat

Ve vybraných českých městech přišel Bellitex rovněž s konceptem tzv. hrabáren. Jde o speciální koncepci second handů, do kterých se zboží naváží jednou za 14 dnů. Každý kousek stojí pouhých 35 Kč. Jestliže se do týdne neprodá, sníží se jeho cena v pondělí a úterý na 25 Kč, ve středu a ve čtvrtek na 15 Kč a v pátek na 10 Kč. Neříkejte, že vás už nesvědí dlaně a nemáte chuť si přijít také „zahrabat“. Hrabárny má už Opava, Znojmo, Přerov, Lanškroun a několik dalších českých měst.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *