Kosmetika z Mrtvého moře dává šanci lidem s problematickou pletí

Jistě víte, jaké blahodárné účinky má mořská sůl. Pobyt u moře pomáhá například atopikům a alergikům. V posledních letech se ovšem ukazuje, že úplným králem je v tomto ohledu Mrtvé moře. Voda a minerály z něj se staly nezbytnou součástí kosmetických výrobků od tělového peelingu a obličejové kúry až k hydratačním krémům a lakům na vlasy.

Jak se ukázalo, soli z Mrtvého moře jsou proslulé už od starověku. Obsahují totiž hodně minerálů a dalších látek, které jsou zvláštní svými blahodárnými účinky na zdraví a vzhled. Dokážou čistit pleť nebo zajistit větší objem vlasů.

Kosmetika z Mrtvého moře umí zázraky v podstatě s celým tělem. Celkově detoxikuje pokožku, bojuje proti stresu a zadržování tekutin, stimuluje krevní oběh. Výsledkem toho je, že se člověk cítí dobře a vypadá ještě lépe.

Přírodní produkty pro každého

Je obecně známo, že přírodní kosmetika je pro naše tělo lepší. Někteří lidé dokonce nemohou používat nic jiného než přírodní výrobky, chemické výplody z laboratoří totiž jejich pleť nesnáší moc dobře. I pro ty jsou tady produkty s výtažky z Mrtvého moře.

Je velmi prospěšná lidem s aknózní pletí, pomáhá proti vráskám a také dokáže vykouzlit neodolatelné vlasy. Jedním z typických produktů, za něž vděčíme Mrtvému moři, je bahenní zábal. Ten kdysi využívala už sama Kleopatra, která chtěla být krásná. Dodnes je bahno z Mrtvého moře považováno za pramen mládí, čistí pleť do hloubky, vyživuje a regeneruje pokožku a zbavuje nás toxinů. Obsahuje totiž vysoké procento draslíku, hořčíku, zinku, vápníku, bromu a dalších vitamínů a minerálů.

Přírodní kosmetiku by měla vyzkoušet každá žena – ať už v podobě dekorativní kosmetiky, či aspoň krémů a další péče o pleť a tělo. Pokud vás trápí atopický ekzém či vrásky, budete příjemně překvapená změnami, které uvidíte na svém těle. Fotky před a po na webu NuSpring.cz mluví za vše. Proměny při používání přípravků z Mrtvého moře jsou neuvěřitelné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *