Dvojice světoznámých nešiků Pat a Mat na tričkách a mikinách!

Kdo by neměl rád tradiční Večerníčky? Králíci z klobouku, Pohádky z pařezové chaloupky, Pat a Mat… Patříte i vy k fanouškům seriálu „A je to“? Dvojice Pat a Mat se svou roztomilou nešikovností proslavila po celém světě. I když jsou Češi obecně národ zručný, tito kutilové, kteří nejdou pro průšvihy daleko, baví děti i dospělé dodnes. Můžeme na ně být právem hrdí, a pokud se rádi naladíme do retro nálady, určitě nepohrdneme tričkem s motivem našich oblíbených večerníčkových hrdinů.

Nejdříve „Kuťáci“, později „A je to!“

Pata ve žlutém tričku a Mata v tričku červeném, oba s nezbytnými čepičkami, si z televize pamatují už minimálně dvě generace diváků. Na televizních obrazovkách se objevili již v roce 1976! Realizace nápadu proběhla v pražském Krátkém filmu a tehdy se film jmenoval Kuťáci. Úspěšného seriálu se posléze ujalo bratislavské televizní studio. Jméno bylo změněno na dosud známé a legendární „A je to!“. Pojmenování postaviček přišlo až s rokem 1989 a seriál se začal nazývat podle nich.

Kolekce, která se stala hitem

Do role kutilů, jimž se ne vždy něco podaří, se většina z nás dokáže snadno vžít. Vždyť my Češi jsme kutilský národ! Ano, tolik smůly a nedomyšlených nápadů asi v realitě nezažijeme, ale proč se nepobavit nad nešikovností druhých? Komu se někdy stalo, že něco totálně pokazil? Asi každému. I proto je nová kolekce Pat a Mat inspirovaná tradičním seriálem u Geekshirts.cz takovým hitem.

Retro trička „Záruka kvality“

Trička s potiskem obou hrdinů a trefným nápisem Záruka kvality jdou na dračku. V nabídce je i triko „A je to“ v barvách seriálu. Design oblečení je tak trochu retro, protože jinak to snad ani nejde, vždyť ani tito chlapíci už nejsou nejmladší, přiznejme si to. O to více ale taková originální trika nebo mikiny v dámském, pánském či dětském provedení potěší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *