Zrelaxujte a posilte své tělo pomocí originální thajské masáže

Kořeny thajské masáže lze vypozorovat již před více než 2,5 tisíci lety, a to v Indii. Její jedinečnost spočívá zejména v kombinaci jógy, akupresury a akupunktury. Na thajskou masáž měli totiž vliv kromě indické ájurvédy také čínské léčebné metody. Díky tomu mají thajské masáže přímý vliv nejen na fyzickou, ale i duševní pohodu lidského jedince.

S čím vám thajská masáž pomůže?

Thajské masáže pomohou nejen s dokonalou regenerací, ale současně i s posílením celého těla. Snadno si poradí s bolestmi kloubů, zad, hlavy, krční páteře a dalších problematických či velmi namáhaných částí lidského těla. Pomáhá také při detoxikaci těla, zlepšuje oběh krve a pozitivně působí na vnitřní rovnováhu lidského těla. Umění originální thajské masáže spočívá zejména v působení na energetické dráhy v lidském těle.

Mnoho druhů thajských masáží

Existuje hned několik druhů thajských masáží. Velice zjednodušeně je lze rozdělit na dva typy, a to thajskou masáž zaměřenou na celé tělo anebo na konkrétní část lidského těla. Thajské masáže většinou zahrnují nejrůznější techniky, jedná se například o použití aromatických olejů a bylinek, olejů bez aromatu, lávových kamenů či dvou masérů. Cílem thajské masáže je uvolnit zablokovanou energii v lidském těle.

Pro koho je a není thajská masáž vhodná?

Tradiční thajské masáže jsou vhodné jak pro ženy, tak i muže v každém věku. Jelikož thajská masáž je vždy přizpůsobena celkovému zdravotnímu stavu daného jedince. Existují například i speciální thajské masáže pro těhotné. Naopak nevhodná je při kožním či infekčním onemocnění. A také se nedoporučuje po vážnějších operacích, kdy je třeba vyčkat, až se tělo samo zregeneruje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *