Společenská vesta oživí džíny i oblek

Vkusné a elegantní oblečení nemusí být zákonitě nudné. V dnešní době mají už i pánové široký výběr elegantního oblečení, i když na rozdíl od dam mají možností stále o něco méně. Dobře padnoucí oblek či košile v kombinaci se společenskými kalhotami jim mohou přidat na šarmu a při vhodné volbě velikosti, stylu, barvy i materiálu rozhodně neuškodí. Pro mnoho příležitostí můžete vsadit i na společenskou vestu. Spoustě mužům v šatníku chybí a je to zbytečná škoda.

K obleku i k džínům

Vesta k džínům i do společnosti? Spousta modelů toto kritérium hravě splní. Vesta sluší především štíhlé postavě, hodí se k mnoha druhům kalhot a nepůsobí přitom tak moc formálně, jako klasické sako. Obléct se dá pod sako i samostatně ke košili, ke společenským kalhotám i slušivým džínům.

Vesta pod sako

Vesta pod sako není žádnou novinkou, je tradiční součástí společenského obleku. Dokáže mu dát nový rozměr, a pokud vám váš oblek přijde již poněkud fádní, určitě nad vestou neváhejte. Pořídit můžete i novou košili a zajímavou kravatu. Společně s oblekem nosíme vestu zapnutou, košile musí mít dlouhé rukávy.

Ležérní outfit s vestou

Jestliže vestu zvolíme k ležérnějšímu outfitu, sako není nutné a klidně si ji můžeme obléct samostatně přes košili. Vždy záleží na celkovém zkombinování a také příležitosti. Nebojte se jinak barevných kalhot a vesty spolu s nějakou vhodnou košilí. Příjemný a kvalitní materiál je rovněž důležitý, nejčastěji seženeme vesty z hedvábí, umělého hedvábí nebo polyesteru.

Neutrální i výrazné barvy

Společenské vesty seženete v tradičnějších neutrálních barvách, kterými nic nezkazíte, ale proč se držet zbytečně při zemi? Šedá, černá, béžová a tmavě modrá vypadají hezky, ale bát se nemusíme ani bílé, červené, vínové, žluté nebo světle modré. Podle vesty vybereme košili, kalhoty a doplňky. Vhodně sladěná kravata nebo motýlek dovedou celek k dokonalosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *