Rázová vlna Vás dostane opět do kondice

Nedovedete si představit Váš volný čas bez sportování, avšak při minulém hraní tenisu s přáteli jste si způsobila menší zranění? Díky fyzioterapeutům z pražského rehabilitačního centra Rehazone se můžete dostat zpět do kondice. Toto rehabilitační centrum totiž úspěšně kombinuje fyzioterapie s přístrojovou terapií a zdravotními masážemi Praha. Fyzioterapeuti při masážích kombinují techniky masážní, vazivové, relaxační a lymfodrenážní.

Po uzdravení si můžete přijít zacvičit do moderně zařízeného fitness centra. Fyzioterapeuti z Rehazone si kladou za cíl pomoci každému klientovi od bolesti pohybového aparátu, vyřešit příčinu bolesti a vrátit Vás zpět do skvělé kondice. Fyzioterapeut Praha 4 ví, co je nejlepší pro lidské tělo. Díky fyzioterapeutickým lekcím v Rehazone se budete moci opět věnovat Vašemu oblíbenému sportu. Rozhodně nemusíte nyní na prahu léta propadat panice, že si již více letos nezahrajete například tenis. Rázová vlna je jednou z cest, jak se zbavit zdravotních problémů. Rázová vlna se indikuje při potížích s horními i dolními končetinami. Často se používá při léčbě tenisového lokte, úponových bolestí palcového kloubu, zánětu Achillovy paty či bolesti a tlaku na holenní kosti apod. Více informací o rázové vlně v Rehazone se můžete dočíst zde www.rehazone.cz/nase-sluzby/razova-vlna.

V medicíně se začala rázová vlna používat už v 80. letech 20. století. Dnes je považována za nejmodernější a nejúčinnější přístup v terapii bolestí pohybového aparátu všeho druhu. K tomuto přispívá také skutečnost, že má až devadesáti pěti procentní účinnost léčení. Rázová vlna je vhodná k zahájení léčby, ale i při běžně používané léčbě v případě, že přetrvávají potíže.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *