První pomoc při překyselení organismu

Proč?  Protože překyselení organismu je zdraví velmi nebezpečné.

Překyselení organismu je totiž schopno vyvolat velké množství zdravotních problémů od těch jednodušších, bolest hlavy, celulitida, nadváha, viróza, únava, neschopnost se soustředit, až po ty závažné, např. revmatismus, dna, záněty, dlouhodobá nespavost, vyčerpávající únava, tvorba cyst, rakovina. Lze polemizovat, co je jednoduchý a co je složitý problém. Nic to ale nemění na tom, že zdravotní problémy vznikají tam, kde je jim to umožněno, kde je překyselený organismus.

Buňky našeho těla mají rády vyrovnané prostředí, acidobazickou rovnováhu. Ideálně se mohou rozvíjet, jestliže pH, což je měřítko kyselosti, dosahuje alespoň pH 7,2. Velmi alarmující je, že většina populace při změření pH moči lakmusovým papírkem, naměří pouze 5,4-6 pH. Takový člověk si přímo koleduje o nějakou tu nemoc.

První pomoc je v odkyselení organismu

Obrazně řečeno, pro záchranu zdraví překyseleného organismu je okamžitě nutno odkyselit organismus. To je ta první pomoc při překyselení organismu. Překyselený organismus odkyselí zásaditá směs minerálních látek. Z chemie přece víme, že kyseliny se neutralizují zásadami a to vše probíhá ve vodě. Zásaditá směs MINERALY obsahuje vápník, hořčík, sodík a draslík, což jsou nejdůležitější zásadotvorné minerální látky, které potřebujeme. Když tyto zásadité minerály v organismu chybí, berou si je buňky z kostí, pak je z toho osteoporóza, ze zubů, případně se v kloubech usazují krystalky kyseliny močové, to se pak nazývá dna. A tak můžeme pokračovat donekonečna. Překyselený organismus si udržuje pro své přežití vodu, proto mnozí lidé nemohou zhubnout a mají celulitidu, i když drží různé diety a cvičí, až se z nich kouří. Při cvičení vzniká kyselina mléčná, během diet stres, který opět způsobuje kyselost organismu. Je to takový začarovaný kruh.

Odkyselení zásaditou směsí

Cesta z kruhu vede ven tím, že vědomě začneme s odkyselováním. Není to jednoduchá záležitost. Odkyselování organismu je celoživotní záležitost. Neexistuje trvalý stav odkyselení organismu. Díky životnímu stylu, stravě, kouření, chování existuje pouze trvalý stav překyselení organismu. K vydatnému odkyselení organismu pomůže Zásaditá směs MINERALY, což je sypká směs na přípravu ochuceného zásaditého nápoje pro všechny věkové kategorie. Pitný režim posílíBylinářské koště, bylinný čaj odkyselující a čistící. Potom už v dobré náladě můžete pokračovat úpravou stravy a dalšími záležitostmi vedoucími k odkyselení organismu. Rady ohledně překyselení a odkyselení organismu naleznete u Bylináře Karla nebo v e-shopu Zentrichovy apatyky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *