Plánujete svatbu? V Ostravě má pro vás otevřené dveře jeden luxusní hotel s restaurací

V letošním roce jsou luxusní hotely a restaurace už zamluvené pro svatby a oslavy. Pokud jste však začala plánovat svatební hostinu, která se má konat až někdy v příštím roce, máte z čeho vybírat. V Ostravě působí spousta nadstandardních hotelů, jejichž součástí jsou i prostory pro různé události. Jestliže přemýšlíte, v jakém zařízení uspořádat svůj velký den, v následujících řádcích vám představíme jeden hotel, jenž se pyšní pozitivními recenzemi a kvalitními službami.

Jakmile do vyhledávače zadáte frázi „hotel Ostrava“, nabídnou se vám zařízení různých kategorií. Jestliže má být svatební den dokonalý, rozhodně byste neměla šetřit na jídle, prostorech a službách. Jedním z hotelů, který se ukáže ve výsledcích vyhledávání, je čtyřhvězdičkový Jan Maria.

Svatební den v Jan Maria

Hotel disponuje sálem, restaurací a venkovním posezením, přičemž všechna místa nabízí vždy kapacitu 50 osob. Sama si přinesete pouze svatební koláče, cukroví, dorty a květinovou výzdobu. O vše ostatní se hotel Jan Maria postará. Jako novomanželé dokonce dostanete zdarma ubytování v luxusním apartmánu, jehož součástí je rohová vana. Za noc v takovém apartmánu byste jinak zaplatili 3 500 korun.

Svatební menu podle vaše přání

O pokrmy se postará restaurace, kterou najdete i pod názvem restaurace Ostrava. Svatební menu si zvolíte podle vlastních představ. Restaurace totiž vyhoví, ať už preferujete klasiku v podobě hovězího vývaru a svíčkové omáčky, nebo netradičnost. Večer hosté nezůstanou hladoví, protože kuchař připraví bohaté rauty. V letním období si klidně můžete objednat venkovní grilování.

Sehnat DJe, který ozvučí svatbu, je občas nadlidský výkon. I taková starost vám odpadne, neboť restaurace hudbu a DJe zajistí sama.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *