Kurz microbladingu vám pomůže zvýšit úroveň služeb, které poskytujete svým zákazníkům

Chcete se odlišit od své konkurence a stát se vyhledávanou specialistkou na permanentní make-up? Přihlaste se na kurz microbladingu a získejte základ nezbytný ke zvládnutí této populární, ale zároveň velice náročné techniky. Myslíme si, že příprava by se neměla podceňovat, a proto jsme si pro vás připravili stručný přehled, ve kterém se dozvíte vše, co byste měly o technice vědět před tím, než se na kurz přihlásíte.

Kurz microbladingu vám může zajistit konkurenční výhodu

Specialistek, které poskytují microblading je nespočet, ale ne všechny se mohou pochlubit stálými zákazníky a vysokou úrovní poskytovaných služeb. Tato situace pro vás představuje příležitost, kterou byste si neměly nechat uniknout. Dělejte svou práci lépe než jiná studia a uvidíte, že si velmi rychle vytvoříte portfolio stálých zákaznic, které se k vám budou rády a s důvěrou vracet.

Zejména v začátcích vám může výrazným způsobem pomoci kurz pod vedením zkušeného lektora, který ovládá techniku po teoretické i praktické stránce. Není totiž nic lepšího, než se učit něco nového a od samého začátku vědět, jak je to správně. 

Při výběru kurzu si dejte pozor na následující aspekty

ÚROVEŇ

 • Kurzy jsou zpravidla rozděleny na začátečnické a pokročilé. Ověřte si, že se hodláte zapsat na kurz, který odpovídá vaší úrovni znalostí o dané problematice.

DÉLKA

 • Optimální jsou 2 – 3 dny. Za kratší dobu je prakticky nemožné, abyste se stihly vše naučit.

CENA

 • Nepřiměřeně nízká cena může signalizovat nedostatečné zkušenosti lektorů a nevyhovující úroveň vybavení (kvalita přístrojů, jednorázových pomůcek a pigmentů).
 • U ceny si nezapomeňte ověřit, co všechno zahrnuje.

NÁPLŇ

 • Ověřte si, že je kurz rozdělen na část teoretickou a praktickou a zjistěte, co je jejich obsahem.
 • Zjistěte, jestli pro vás lektor zajistí modelky.

HODNOCENÍ

 • Před tím, než se na kurz přihlásíte, projděte si hodnocení od absolventů.

Bude kurz hradit váš zaměstnavatel? Podívejte se, co všechno musí obsahovat kvalifikační dohoda.

Microblading si svou popularitu získal zcela oprávněně

Výsledek je velmi přirozený, jelikož obočí není vykresleno jednolitě. Specialistka tvoří jednotlivé chloupky samostatně a tím vzniká požadovaný 3D efekt, díky kterému jsou jednotlivé chloupky k nerozeznání od přírodních. Pamatujte si, že permanentní make-up je dobře udělaný, když to okolí nepozná.

Microblading neřeší pouze zvýraznění, ale také symetrii. Levé a pravé obočí bude totožné a navíc bude mít dokonalou délku, tvar i hustotu. Zákrokem je možné zamaskovat jizvu v místě růstu chloupků.

Častým důvodem, proč ženy nepodstoupí estetický zákrok je strach z bolesti. V případě microbladingu se na celou oblast aplikace nanesou lokální anestetika, a tak obavy z bolesti zcela odpadají.

Obvyklý postup tvorby obočí snů

 • Specialistka vysvětlí průběh zákroku a nechá podepsat informovaný souhlas spolu s dalšími dokumenty.
 • S ohledem na přání klientky a její tvar obličeje se vytvoří návrh.
 • Podle fototypu klientky se namíchá vyhovující pigment.
 • Zhruba půl hodiny před začátkem zákroku se nanesou na celou oblast anestetika.
 • Specialistka pracuje s manuálním perem, na jehož konci jsou čepelky.
 • Čepelky se během zákroku namáčejí do pigmentu a následně se s nimi vykreslují jednotlivé chloupky.
 • Na závěr se celá oblast ošetří a klientka dostane doporučení k následné péči.

Vše, co byste měly vědět o pigmentech používaných při PMU

Pracuje se s lékařskými pigmenty, které jsou hypoalergenní a nezpůsobují žádné nežádoucí reakce. K dispozici je nepřeberné množství barev, které se mohou míchat a vytvořit tak jedinečný odstín pro každou klientku dle jejího fototypu a individuálních požadavků.

Kvalitní pigmenty ani po čase nemění svůj odstín. Dochází pouze k postupnému slábnutí sytosti, až pigment zcela vymizí. Tato skutečnost zajišťuje, že obočí působí po celou dobu přirozeně.

Bylo by pro vás při výběru studia důležité hodnocení jiných specialistů, nebo by pro vás tyto informace nehrály žádnou roli?

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *