Kosmetické ošetření ve studiu Lavande v Praze

Posezení v kosmetickém salónu, umístěném v čistém, klidném a příjemném prostředí s relaxační hudbou a zkušeným personálem je sen každé z nás. Každá žena si zaslouží trávit pravidelné chvíle oddychu a péče o její krásu. Nepodceňujte kosmetické ošetření pleti za použití vhodných přípravků určených přímo na vaši pleť. Kromě čištění pleti a poradenství ohledně denního a večerního líčení můžete své tělo hýčkat klasickými, sportovními nebo regeneračními vonnými bio aromatickými masážemi.

Komplexní ošetření pleti, krku a dekoltu

Pro všechny druhy pleti je vhodné dokonalé čištění pleti. Salón Lavande je umístěn na ulici Kouřimská 14, Praha 3 a preferuje zejména přední značku kosmetiky May Kay, která se osvědčila pro dekorativní a hloubkové čištění vybrané podle diagnostiky pleti zákaznic. Je potřeba pleť nejprve zbavit všech odumřelých buněk a zbytků make-upu, peelingem odstranit hluboké nečistoty a následně dostat do pleti dávku potřebných vitaminů a minerálních látek. Řešení se najde pro každý typ pokožky, můžete zmírnit projevy stárnutí, odstranit hluboké vrásky nebo věnovat potřebnou péči problematické a aknózní pleti. Nechte si poradit a dostaňte tipy na ošetření akné. V salónu se rozhodně nezapomíná na oblast krku a dekoltu, bohužel se jim často nevěnuje dostatek pozornosti.

pcs_11

Kosmetický salon pro ženy, které chtějí být krásné

Kvalitní kosmetika v Praze poskytuje také mikro masáž pro první vrásky kolem očí, váčky a kruhy pod očima, pracuje s galvanickou žehličkou zaručující okamžitý efekt vyhlazení a zjemnění pleti a provádí ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí, což slouží k perfektnímu vyčištění pórů a je zcela bezbolestné a neinvazivní. Salón kromě zmíněných služeb nabízí profesionální poradenství líčení dekorativní kosmetikou, lze je využít na zvláštní příležitosti, jako jsou maturitní ples, promoce, svatba nebo jiná slavnostní událost, na které vám záleží, a chcete být ještě krásnější.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *