Jednodušší život s metodou NATURHOUSE

Metoda NATURHOUSE spočívá v bezplatném výživovém poradenství. Na základě dlouhodobé spolupráce s výživovým poradcem byste se měli naučit zdravému hubnutí, a to i za pomoci exkluzivních produktů, které jsou vám k dispozici. Konzultací s experty může díky nulovým peněžním požadavkům využít každý. Pro všechny, kterým by nevyhovovaly konzultace s výživovým poradcem každý týden, jsou na stránkách  připravené balíčky “Řešení”. Jedná se o výživové plány na tři týdny, ke kterým dostanete exkluzivní recepty a proteinovou tyčinku SLIMBEL SYSTEM jako dárek.

Rady výživových poradců mohou změnit váš svět

Pokud se začtete, zjistíte hned několik přínosných informací. Jednou z nich například je, že staré známé hladovění není pro tělo příliš prospěšné. Kila jdou sice rychle dolů, ale společně s nimi přicházíte i o důležité minerální látky, vodu a svalovinu. Tuková tkáň tímto způsobem setrvává, což znamená, že ve chvíli, co s hladověním skončíte, budete o to rychleji přibírat. Na oficiálních stránkách najdete veškeré odpovědi na vaše dotazy i skutečné příběhy lidí.

naturhouse-cz-cz_

S dietními plány od expertů jde všechno lépe

Existuje celá řada odlišných diet, a proto by měl každý poradit o té nejvhodnější s výživovým poradcem. Jedná se o velký závazek, se kterým pro vás začíná nový životní styl. Tudíž je více než žádoucí nic nepodceňovat a dbát na jednotlivé instrukce. Všechny diety jsou sice navzájem rozdílné, ovšem v jednom vždy stejné. Během redukční fáze se nikdo nesmí trápit hlady. Veškerý důsledek má být prospěšný jak pro vaši duševní pohodu, tak i zdraví.

Unikátní recepty, na kterých si pochutnají všichni

Pro hubnutí je základem zdravé stravování. NATURHOUSE vám přináší spoustu jedinečných receptů, které budou chutnat celé rodině. Naleznete zde spoustu tipů na snídaně, polévky, obědy, večeře, saláty, dezerty a mnoho dalšího. U každého návodu se nachází společně s postupem i výživové hodnoty na jednu porci. Všechny recepty se navíc dají stáhnout zdarma, a proto si z nich můžete vytvořit novou nápaditou kuchařku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *