Jdete do města? Vyměňte kabelku za designový batoh

Dokážete vyjít z domu bez kabelky? Pro spoustu žen je to naprosto nepředstavitelná záležitost. Tohle dilema ale často řeší muži, kufřík, brašnu nebo tašku? Ať už jste si oblíbili kabelky či tašky malé či velké, nosíte je vždy anebo jen čas od času, určitě vás potěší každý zajímavý designové, který vás okouzlí na první pohled. Kabelky a tašky jsou součást osobitého stylu a v dnešní hektické době jsou také našimi nezbytnými pomocníky kdykoliv vyjdeme z našeho domova. Pokud vyrážíte s kufříkem, kabelkou a ještě k tomu taškou na notebook, chce to změnu.

luxusni-designovy-batoh

Městský batoh

Vyměňte svou kabelku za stylový městský batoh Natwee, který najdete na Pinkypop. Ten vám přesně nabízí vše, co potřebujete. Dodá vám vzhled designové kabelky, bude šetřit vaše záda i ramena a dáte do něj jak notebook, tak i spoustu dalších nutností, které sebou nosíte přes den. Designové batohy vám dodají osobitý šmrnc a nechají vám volné ruce.

Batohy Natwee různých barevných odstínů a designů, které umí snadno propojit váš módní apetit přímo s vaší osobností a také šatníkem, umí vyhovovat přímo vašim potřebám. Velmi vás potěší svými praktickými funkcemi, se kterými budete mít zdravá záda a vše potřebné kdykoliv na dosah ruky. Vybírat můžete mezi elegantními nebo více sportovními designy z velmi příjemných materiálů, které se skvěle ošetřují.

luxusni-cernobily-batoh

Kvalitní a nápadité batohy vás nikdy nezklamou. Tyto stylové batohy jsou velmi oblíbené a elegantní, dokáží být pánské, ale i veskrze ženské. Mohou skvěle doplnit i tradiční business oblečení, které mnoho zaměstnavatelů od svých zaměstnanců vyžaduje. Tento dress code může být naprosto v klidu doplněný těmito stylovými batohy. Budete se s nimi cítit velmi pohodlně a můžete k nim nosit oblečení dle vlastního výběru.

stylove-batohy

Batoh Natwee GRUNGE

Jaký je náš typ? Nejen s podzimem a zimou do barev podzimního listí i pošmourného počasí zimy se vám skvěle bude hodit nádherná červenočerná kostka, kdy červená je spíše tlumená do odstínu bordó. Značka Natwee myslí nejen na počasí, ale i na stylový design, která je snadno kombinovatelný s jakýmkoliv kusem oblečení.

Batohy Natwee neustále prochází spoustou inovací a se spoustou nových materiálů a nejmódnějších kombinací barev jsou vytvářeny batohy vhodné nejen na podzimní sezónu. Nové kolekce se rodí ve znamení ducha ulice a jsou úzce spjaty s nejnovějšími městskými trendy, které berou na zřetel styl a mladistvost. Batoh Natwee GRUNGE je ve stylu červenočerné kostky v ideálních rozměrech 31,5 cm x 38 cm x 8 cm z polyesteru a eco kůže. Vyberte si svůj styl a své barvy. Tento batoh není v nabídce ani zdaleka jediný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *