Jak vybrat správné náušnice

Stejně jako v běžném životě, i u náušnic platí, že v jednoduchosti je krása a někdy je lepší zvolit něco méně nápadného a decentního. Jestliže se toho budete držet, nikdy nebudete vypadat přeplácaně a nehezky. Čas od času se však člověk chce odvázat a udělat si radost něčím extravagantním. K tomu mohou skvěle posloužit vhodně vybrané náušnice.

Náušnice podle ročních období

Jaro

V tuto roční dobu jsou vhodné náušnice s motivem květů. Právě rozkvetlé zahrady a louky jsou symbolem jarního období. Ideální barvy jsou: růžová, zelená, žlutá, prostě zejména veselé barvy, ale zároveň i takové, které se vám líbí a chcete je nosit. Pokaždé, když si je dáte do uší, naladíte se na tu správnou jarní vlnu.

Léto

Letní čas je období experimentů a divokosti. Zvolte si velké barevné kruhy, které budou tvořit dokonalou kombinaci s šaty bez ramínek. V létě trávíte mnoho času ve vodě. V tuto chvíli je lepší šperky sundávat.

Podzim

Na podzim se stromy zbarví do krásných barev a v takových barvách vybírejte i šperky. Jestliže nejste příznivci velké barevnosti, volte přírodní dřevěné ozdoby. Jsou lehké a pohodlné. K podzimu se hodí i kovové náušnice, visací s různými ozdobami.

Zima

V zimním období není vždy praktické nosit velké náušnice kvůli oblečení. Pro lepší zimní den a zlepšení nálady jsou ideální barevné náušnice, stačí jen pecky. V zimě se také pořádají plesy, na které se hodí něco elegantního. Když je doplníte krásnými plesovými šaty, každý v sále se za vámi otočí.

Výběr podle události

Sport

Jestliže patříte spíše ke sportovním ženám, zvolte stříbrné jednoduché náušnice. Při sportu je však lepší je odkládat, protože pot je může poničit.

Práce

Jestliže chcete vypadat v zaměstnání elegantně a stylově, jsou ideální náušnice s krystaly. Jsou výrazné a krásně září. Jejich barvu laďte podle zvoleného oblečení.

Slavnostní akce

Na večírky a slavnosti volte lesklé a zářící náušnice. Co se leskne, vypadá dražší. I zde můžete kombinovat barvu šperků se šaty, ale stejně tak dobře můžete nosit i náušnice čiré, hodí se vždy.

Buďte krásná a pořiďte si náušnice, které podtrhnout vaši krásu a odvedou pozornost od případných nedostatků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *