Darujte letos o Vánocích něco z kůže či kožešiny

Že jsou Vánoce ještě daleko? Ale kdeže, vždyť už téměř klepou na dveře! Chcete-li letos konečně stihnout nakoupit dárky s předstihem, je nejvyšší čas začít přemýšlet aspoň o tom, koho čím obdarujete. Měli bychom tu jeden tip na dárky pro ženy i muže.

Blízkým osobám, které jsou pro vás v životě důležité, je vhodné darovat kvalitní dárek, který jim dobře poslouží a dlouho vydrží. Sáhněte tedy raději po české značce, u níž si můžete být jistí kvalitou.

Pěkným příkladem společnosti, jejíž výrobky se nemusíte bát darovat, je rodinná firma Sikora, která se zaměřuje na výrobu a prodej kožených a kožešinových oděvů a doplňků. Spousta zboží z jejich sortimentu by mohla posloužit jako pěkný vánoční dárek, díky kterému na vás bude obdarovaný velmi dlouho vzpomínat. Nemusíte přitom utrácet tisíce.

Kožené peněženky pro dámy i pány

Darem, který potěší i váš finanční rozpočet, jsou kožené peněženky. Je to věc, kterou u sebe většina lidí nosí prakticky neustále, a tak je nutné trochu znát preference člověka, jemuž ji chcete darovat. Firma Sikora má ve svém e-shopu www.sikorashop.cz obrovský výběr kožených peněženek pro dámy i pány.

Dámská kožená peněženka
Dámská kožená peněženka

Kožené peněženky pro dámy

U dámských variant je nejdůležitější rozhodnout, zda zvolíte variantu na šířku či na délku. Podle věku a temperamentu dané ženy se pokuste správně vybrat barvu. Koneckonců někdy není na škodu se poradit přímo s obdarovanou, pokud to nemá být vyloženě překvapení. O tom, že se chystáte koupit koženou peněženku od Sikory, se nemusíte bát mluvit. Veškeré dámské kožené peněženky se vyrábí z kvalitní hovězí kůže, jedná se opravdu o luxusní zboží. Ceny jsou přitom velmi příznivé, začínají na 310 korunách.

Pánská kožená dolarovka
Pánská kožená dolarovka

Pánské kožené peněženky

Podobně široký výběr má Sikora i v pánských kožených peněženkách. Pánské kožené peněženky jsou vyráběny z hovězí kůže a ve variantách na výšku i na šířku. Absolutní specialitu představují ručně vyráběné kožené peněženky se znamením zvěrokruhu. Ceny začínají zhruba na 200 korunách.

Dárek na zahřátí

Skvělým tipem na dárek, který se dá o Vánocích rovnou využít, jsou také kožešinové pantofle a bačkory. Jak jistě víte, teplo od noh je důležité, a není nic, co by v zimě zahřálo lépe než poctivá kožešina.

S tím souvisí i další zboží firmy Sikora včetně kožešinových límců, dámských i pánských dubeňáků, rukavic a čepic, nechybí ani kožená poudra na brýle. Prozkoumejte nabídku rodinné firmy sami a v případě dotazů se neváhejte ptát. Doplňky i oděvy sami vyrábí, takže poradí s čímkoliv.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *