Jak se malovat v létě?

Léto bývá jednou z nejtěžších zkoušek pro náš make-up. V horkých letních dnech musí odolat potu i pobytu ve vodě. Důležité je vybrat takové přípravky, které pleť zbytečně nezatíží a vypadají přirozeně. V létě se navíc zpravidla opálíme, takže potřebujeme jiný odstín make-upu než na jaře nebo v zimě. Kdo se má ale v oblasti dermatologie vyznat? Poradíme.

Těžký make-up vynechejte

Hutné make-upy bychom měli v horkých letních dnech raději vynechat. Pokožka v létě potřebuje dýchat! Sáhnout bychom proto měli raději jen po tónovacích krémech. Skvělým pomocníkem může být v létě i BB krém. Ten pokožku sjednotí a rozjasní. Kvalitní přípravek pleti navíc dodá i tolik potřebnou hydrataci!

Tvářenka v pudru nebo bronzer dodají pleti jiskru!

V létě bychom měli hluboko do kosmetického stolku schovat i krémové tvářenky. V horku by spolu s potem mohly vytvořit na obličeji nepěkné mapy. V teplých měsících je ideální používat tvářenku ve formě pudru nebo bronzer. Ten v létě pleť krásně rozjasní a dodá jí opálený vzhled!

Klasickou řasenku je lepší vyměnit za voděodolnou

Pot a pobyt ve vodě jsou oříškem pro nejednu řasenku. V létě bychom proto měli vždy používat voděodolnou. Na řasách vydrží déle, a na rozdíl od klasické se v teple nezačne nepříjemně roztékat. V horku můžeme pleť navíc osvěžit termální vodou ve spreji. Nemusíme se přitom bát, že se nám řasenka rozteče.

Permanentní make-up je správnou volbou!

Vzhled našeho obličeje utváří hlavně obočí. Právě jeho líčení je ale v létě velmi obtížné. Pot i koupání v bazénu nebo v moři může naši práci v koupelně úplně zničit! Elegantním a praktickým řešením je proto permanentní make-up. Pomocí moderních technologií odborníci naprosto realisticky upraví tvar, hustotu, délku i barvu našeho obočí. Na klinice Mediestetik trvá ošetření většinou hodinu až hodinu a půl. Výsledek přitom vydrží až dva roky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *