Eco Slim – váš parťák při hubnutí

Co je nejčastějším přáním žen? Pokud si myslíte, že pozorný milenec nebo neomezená suma na nákupy, jste pěkně vedle. Většina z nás si totiž nejvíc ze všeho přeje shodit nějaké to kilo. Jenže i když se neustále snažíme, ono to prostě nejde. Naštěstí existují přípravky, které dokážou metabolismus pořádně nakopnout!

Někdy se prostě nedaří

Že je pro udržení optimální hmotnosti klíčový vyvážený jídelníček bohatý na zeleninu a proteiny, to asi každý ví. Také fitness centra v posledních letech zaznamenávají obrovský nárůst popularity, lidé tedy nezanedbávají ani důležitost pohybu. Co si ale počít, když jste již vysadili nezdravé tuky a sacharidy, vyhýbáte se alkoholu, jíte pravidelně malé porce a několikrát týdně si zacvičíte, jenže výsledky se ne a ne dostavit? Možná jsou na vině hormony či zpomalený metabolismus. Ten bývá nejčastěji důsledkem špatného stravování, kam patří nejen přejídání nezdravými potravinami, ale i urputné diety v minulosti nebo nekvalitní suroviny, jež jsou k dostání v našich supermarketech.

Podpořte metabolismus

Abyste se zbavili důsledků nesprávné životosprávy a nejrůznějších chemických látek a jiných škodlivin, jimiž je váš organismus díky nekvalitním, průmyslově zpracovaným potravinám zanesen, musíte metabolismus nějak nastartovat. A co by mohlo být lepšího než kapky čistě přírodního složení? Revoluční přípravek Eco Slim, který byl vyvinut speciálně pro redukci váhy nenásilným způsobem, je plný složek podporujících látkovou výměnu a zabraňujících ukládání tuků. Řada z nich má pro organismus i další zdravotní benefity, takže, jak se říká, spojíte příjemné s užitečným. K dosažení kýženého výsledku stačí pravidelně jednou za den užívat několik kapek rozpuštěných ve sklenici vody, a to při jídle či po něm.

Eco Slim dá hubnutí zelenou

Doplněk stravy Eco Slim obsahuje silnou kombinaci přírodních látek, které vám usnadní hubnutí. Patří mezi ně L-karnitin, který užívají i vrcholoví sportovci, extrakt z guarany (ten nejenže zajistí rychlejší energetickou výměnu, ale také vám dodá šťávu potřebnou k fyzickým i duševním aktivitám) nebo chitosan. Dále v něm naleznete extrakt z Coleus forskohlii, jenž slouží pro uvolňování a vyplavování toxinů z vašeho systému, kyselinu jantarovou pro rozpouštění tuků a výtažek z řasy Fucus. Mořská řasa je krom odtučňovací složky bohatá také na jod a přispívá k snížení cholesterolu. Bonusem jsou pak vitamíny B2, B5, B6, B8 a B12 pro zlepšení imunity organismu, který dostává kvůli dietám často zabrat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *