Buďte smyslná v překrásném spodním prádle

Není žádným tajemstvím, že ženy milují svůdné spodní prádlo. Těžko říct, kdo je vlastně šťastnější, když si na sebe žena něco takového vezme. Profitují z toho oba partneři. Žena se cítí sebevědomě a muž má radost z tak nepopsatelně krásného stvoření.

Dámské spodní prádlo se v průběhu staletí vyvíjí. Například před asi šedesáti lety byly v módě korzety a ženy se nechávaly dobrovolně svazovat, aby měly postavu tvaru přesýpacích hodin. K utahování pasů mladých dívek už v dnešní době naštěstí nedochází. Každá slečna, žena i paní si může nosit to, co se jí líbí.

Upozorněte na své přednosti a skryjte nedokonalosti

Spodní prádlo se každopádně stále používá ke zlepšení nedostatků postavy a upozornění na přednosti. Větší bříško skryjí stahovací kalhotky, na pěkný zadeček poukážou brazilky kalhotky. Menší poprsí spraví push-up podprsenka, ladné křivky vykouzlí body.

Každá žena by se měla naučit nakupovat takové spodní prádlo, které lichotí právě její postavě. Někdy je bohužel nutné smířit se s tím, že určité typy prádla konkrétní postavě slušet nebudou. Neberte to ale jako nevýhodu. Mějte své tělo ráda takové, jaké je. Ať už máte nedokonalosti kdekoliv, vždycky se najde spodní prádlo, v němž budete vypadat jako bohyně.

girl-254708_1280

Muži si často myslí, že ženy nosí hezké spodní prádlo pouze kvůli nim, avšak to je obrovský omyl. Spousta dam už pochopila, jaké benefity jim hezké kalhotky a podprsenka poskytují. Sice nejsou vidět, ale není to na tom celém právě nejhezčí? Nikdo se nedozví, co skrýváte pod halenkou a riflemi, vám to přitom dodá sebevědomí. Nebo jak jinak byste vysvětlili, že svůdné spodní prádlo nosí i ženy bez přítele?

Podprsenky by někdy neměly být vidět, jindy je to žádoucí

Abychom byli úplně přesní, není tak zcela samozřejmé spodní prádlo ukrývat. Například pod večerními šaty se nehodí ukazovat spodní prádlo, daleko lepší je koupě samodržící podprsenky, které si nikdo ani nevšimne. Jenže jsou i situace, kdy není na škodu nechat vykukovat kousek krajky. V poslední době se nejen mezi mladými slečnami rozmáhají krajkové podprsenky – tzv. bralette a jejich cílem je právě nenápadně vykukovat zpod oblečení.

Ať už preferujete provokující krajku nebo pečlivě ukrytou podprsenku, rozhodně volte takové spodní prádlo, ve kterém si budete sama připadat krásná. Nebojte se připlatit si za kvalitu, již najdete například v e-shopu ModaNikola.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *