Bezbolestná chůze

Elegantní ženu si snad každý z nás představí upravenou a pěkně oblečenou. Neodmyslitelně k ní však patří také vysoké podpatky. Moci nosit boty na vysokém podpatku a prodloužit si tak nohy je snem snad každé ženy. Ne každá si to však může dovolit a důvody můžou být různé.

Vbočený palec

Pro velké procento žen je chůze na podpatku utrpením, a to kvůli vadě s názvem vbočený palec (Hallux valgus). Tato vada je velice nepříjemná z mnoha důvodů. Ten kdo tímto problémem trpí, ví, že kromě toho, že je s vbočeným placem spojena velká bolestivost, zároveň snižuje pohodlí při chůzi, je velice omezující při výběru obuvi a je to také kosmetický handicap. V minulosti se lidem s tímto problémem doporučovaly různé speciální postupy a cviky. K tomu je však potřeba obrnit se trpělivostí a vytrvalostí. Kromě cviků se dá problém s vbočeným palcem řešit také pomocí operace, která je však velice bolestivá a její účinek bývá mnohdy sporný a boty na podpatku stejně ihned nosit nemůžete.

valgus

Valgus 2 in 1

Pokud i vás obtěžuje vbočený palec, tak už se nemusíte trápit, či podstupovat bolestivé operace s mnohaměsíční rekonvalescencí. Na českém trhu se objevila revoluční novinka, která vám s vbočeným palcem pomůže, a to bezbolestně. Valgus 2 in 1 je silikonový fixátor, který jemně tlačí, a tím posouvá prsty do jejich přirozené polohy a léčí jak vbočený palec, tak také bolestivé záněty kloubů. Lze jej nosit do jakýchkoliv bot. Působí zcela nenápadně a chůze s ním je pohodlná. S pomocí fixátoru Valgus 2 in 1 budete moci nosit vaši oblíbenou obuv i lodičky již během několika týdnů. Silikonový fixátor Valgus 2 in 1 tak nyní můžete zakoupit s výraznou slevou 50 %. Silikonový fixátor je určen pro nošení na den i noc, kdy pomáhá odstraňovat mozoly. Valgus 2 in 1 se hodí pro léčbu vbočeného palce ve všech fázích nemoci, ale je vhodný i jako prevence.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *