Vybělte si zuby sama doma

Trápí vás zažloutlé zuby, kvůli nimž nemůžete odhalovat svůj úsměv? Nemáte se za co stydět, s postupujícím věkem prostě chrup ztrácí svou zářivou barvu. Ovlivnit se to ovšem dá a nemusíte zrovna utrácet tisíce za dentální hygienu a zubaře.

Proč zuby žloutnou?

V dětství má každý zoubky jako bílé perličky, jenže postupem času se odstín mění a je čím dál zažloutlejší. Předejít tomu nemůžete, způsobuje to konzumace kávy, čajů, Coca Coly, omáček, sladkostí a jiných běžných složek potravy. Ty totiž hromadí v zubní sklovině pigment, jehož se jen tak nezbavíte, ani když se okamžitě vzdáte všech těchto pokrmů a nápojů. Čím dál oblíbenějším řešením se však stávají bělící pásky.

Rychle působící vychytávka z USA

V USA a jinde ve světě jde o zcela běžnou věc, k nám tato vychytávka dorazila teprve nedávno. Na internetu proto najdete málo českých recenzí, ale YouTube je plný videí od fashion & lifestyle bloggerek z USA, které ukazují, jak se jim skutečně podařilo zuby vybělit. A jak to přesně funguje?

newest-advanced-teeth-whitening-strips-dental-whitening-kits-oral-hygiene-gel-tooth-whitening-enamel-white-free

Bez pomoci odborníka díky bělícím páskům

Dental WhiteStrips jsou pásky, které nanesete na zuby a necháte zhruba 30 minut působit. Není na tom nic složitého, jen sloupnete ochrannou vrstvu, nalepíte na horní a spodní zuby, pěkně ohnete a necháte působit bělící gel. Na každé zuby reagují bělící pásky trochu jinak, v závislosti na původní barvě skloviny, a tak se čas vybělení liší. Čím bělejší zuby chcete mít, tím déle si proužky necháte nalepené, optimální doba je cca půl hodinky. Pak pásky sundáte, vyhodíte, vypláchnete si pusu a prsty odstraníte zbytky gelu. A je hotovo!

Na rozdíl od jiných postupů tyto pásky nepoškozují zubní sklovinu a nezpůsobují zvýšenou citlivost zubů. Snad jedinou nevýhodou je, že se postup musí čas od času opakovat.

Kde se dají sehnat?

Jelikož ještě nejsou v ČR tak rozšířené, nejspíš je v žádném kamenném obchodě nekoupíte. Určitě je ale objednáte z internetu. Oficiální prodejce je posílá do tří dnů na dobírku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *