Víno Old Porter k výjimečné příležitosti

Chystáte narozeninovou oslavu a rádi byste hostům nabídli k přípitku kvalitní alkoholický nápoj? Víno Old Porterse stane chloubou celé Vaší plánované párty.

Z historie vína Old Porter

Španělské víno Old Porter pochází ze známé španělské oblasti Montilla – Moriles, která je proslulá svými sladkými víny. Vína se zde vyrábí především z odrůdy Pedro Ximénez. Bodegas Pérez Barquero je jedním z nejlepších sklepů oblasti Montilla-Moriles. Vinařství bylo založeno již v roce 1905 a může se dnes pochlubit bohatou historií i pestrou tradicí. Vína z odrůdy Pedro Ximénez dosahují vysokého hodnocení po celém světě. Vděčí tomu především jedinečným podnebním podmínkám, které v Andalusii panují. Vinařství získává nejrůznější mezinárodní ocenění i medaile. Produkty tohoto vinařství lze koupit ve čtyřiceti pěti zemích světa. Díky společnosti BMC Brno je zde www.oldporter.cz můžete pořídit za skvělou cenu také v České republice.

Jaké ochutnat víno Old Porter?

Španělské víno Old Porter můžete ochutnat hned ve třech variantách. Víno Old Porter Pink Vás zaujme hned při pohledu na láhev vína svou růžově zářivou barvou s jasnými odlesky. Po otevření hrdla lahve ucítíte vůni nazrálých malin a brusinek, kterou si ihned zamilujete. Víno je vyráběno speciální a ojedinělou technologií rose a skvěle se hodí jako aperitiv nebo digestiv. Víno Old Porter Rich Sweet Wine je červené španělské víno vysoké kvality. Jde o víno, které zrálo čtyři roky v sudech z amerického dubu. Doporučuje se pít k dezertům, paštikám i kvalitním plísňovým sýrům. Nadšeni budete rovněž ze sladkého vína Old Porter White Sweet Wine, které se hodí především ke smetanovým zákuskům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *