Variabilní, stylová, trendy a přitom pohodlná

Tak přesně taková je pánská košile. Zásobu těchto elegantních kousků by měl mít ve své šatní skříni každý muž. Pánské košile jsou určeny jak na běžné nošení, tak i na formální a společenské akce. Abyste se v ní cítili pohodlně a uvolněně po celý volný i pracovní den, je nutné zvolit správný střih. Takový, aby lichotil Vaši postavě.

Pokud patříte mezi muže s vypracovaným tělem, můžete si dovolit variantu slim, která je po stranách vykrojená a zdůrazní tak štíhlou, atletickou postavu a široká ramena. Pokud se Vám již rýsuje bříško, sáhněte po klasice, kdy je střih po stranách rovný, košile v oblasti pasu je pak volnější a dokonale zakryje případné nedostatky Vaší postavy. Se střihem úzce souvisí i velikost pánské košile. Aby Vám dokonale padla, musíte zvolit přesné míry.

Košile má dvojí základní číslování, berte míru kolem krku a délku rukávu. Rukáv v ideálním případě přesahuje o jeden centimetr délku saka, pokud patříte mezi muže s dlouhýma rukama, zvolte košile s prodlouženým rukávem. V jarních a letních měsících, kdy už slunce pořádně pálí, oceníte pánské košile s krátkým rukávem, v sychravých a studených podzimních a zimních dnech Vám naopak přijdou vhod pánské košile s dlouhým rukávem. V obou případech dbejte na to, aby byla košile vždy vyrobena z kvalitních, pokud možno stoprocentně přírodních materiálů. Nejčastěji se setkáte s bavlnou, která vyniká pevností, příjemností na omak. Dalším velice významným atributem je vysoká savost, bavlna je schopna pohltit značné množství vlhkosti, tedy i potu, což oceníte jak v létě v horkém počasí, tak i v zimě v mnohdy přetopených místnostech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *