Staňte se princeznou večera

Svatební salon Brilliantprincess nabízí širokou nabídku sortimentu, která obsahuje společenské i svatební šaty, pánské obleky a řadu zajímavých doplňků. Veškeré zboží je zásadně kvalitního původu, jelikož se zde prezentují modely od prvotřídních značek. Tato společnost poskytuje bohatou škálu vzorů, barev a materiálů, na jejímž základě si přijdou na své budoucí nevěsty i jejich partneři. Všechny šaty je možné osobně vyzkoušet, a to na dvou pobočkách firmy. První z nich se nachází v Praze a druhá je k dispozici v Litoměřicích.

Bohatý design

Sortiment této společnosti disponuje šíří moderních stylů, přičemž každý je typický pro určitou evropskou zemi. Jedná se především o španělské či italské kolekce, jež jsou velice uznávány mnoha módními návrháři. Představují se zde značky jako například Eddy K., MORI LEE, Star Cocktail nebo La Sposa. Naleznete tu ovšem i tradiční české kousky, které zastupuje světově známá značka ROMANTICA.

11898580_881006608619901_774179812997691255_n

Služby salonu

Dlouhodobým cílem salonu je maximální spokojenost každého zákazníka. Právě proto je zde poskytována řada zajímavých služeb, díky které je možné zajistit veškerý servis související s organizací svatebního dne. Oblíbenými prvky těchto nezapomenutelných akcí jsou například živé sochy k rautu, ohňostroj, let balonem či čokoládové fontány. Samozřejmě sem patří i klasické služby jako zkouška a prodej svatebních i plesových šatů.

Svatební agentura

Pokud se chystáte vstoupit do svazku manželského, spolehněte se na svatební šaty Praha, kde se sny zákazníka proměňují ve skutečnost. Největší inspirací společnosti jsou vždy samotní klienti, a proto zde vznikají například jedinečná svatební oznámení. Dále je možné opatřit originální dorty, okouzlující kytice, bohatou hostinu, luxusní limuzínu, vlastního koordinátora či fotografa, jenž vám obstará vzpomínky na celý život.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *