Schází vám finance? Pojďme se podívat na druhy půjček

Snad každému z nás se již stalo, že potřeboval peníze a zrovna v tu chvíli neměl potřebnou hotovost. V životě číhá mnoho nepředvídatelných situací havárií automobilu počínaje a vytopením konče. Tyto nečekané výdaje nás nejenže nemile překvapí, ale mohou také představovat částku, kterou zrovna nemáme po ruce. Někteří z nás tuto situaci řeší pomocí rodiny nebo známých, jiní se obracejí s žádostí o půjčku na banku nebo nebankovní instituci. Pokud se obrátíme na banku, budeme důkladně prolustrováni. Zkoumají tam bedlivě naše příjmy a zjišťují naši finanční minulost. Se špatnou splátkovou morálkou nám úvěr zpravidla neudělí. Mnohem snadněji se půjčka dá vyřídit v nebankovních institucích. Tam totiž nejsou na zájemce o úvěr tak přísní a mnohdy je nezajímá ani naše finanční historie a nezkoumají ani registr dlužníků.

Rychlé peníze

Na opravdu rychlé vyřízení půjčky lze spoléhat především u nebankovních institucí. Na současném trhu jich najdeme skutečné mnoho. Liší se nejen úroky, ale také podmínkami. S těmi by se měl uchazeč pečlivě seznámit a v případě jakýchkoli nejasností si vše nechat dobře vysvětlit. Neméně důležité je si dobře spočítat naše schopnosti splácet vypůjčenou hotovost. Nutné je brát v úvahu všechny možnosti – například ztrátu zaměstnání, snížení zisku z podnikání apod.

Jak snadno vyřídit půjčku?

Vyřízení půjčky je dnes velice snadná věc. Na internetových stránkách si můžeme rychle a přesně spočítat, kolik celkem zaplatíme. Úvěr si lze také na webových stránkách jednoduše zařídit. Stačí pouze vyplnit formulář. Nebankovní instituce zpravidla vyžadují občanský průkaz a další dokument, kterým může být cestovní pas nebo řidičský průkaz. Jiným nezbytným požadavkem je vlastnictví běžného účtu v některé z tuzemských bank, na který jsou po schválení půjčky převedeny peníze. U některých nebankovních institucí je podmínkou občanství České republiky, jiné poskytují úvěry také cizincům s trvalým pobytem na území našeho státu. Rychlá půjčka je nabízena rovněž společnosti Ferratum. Vyřídit se dá snadno na internetových stránkách www.ferratum.cz či www.creditlimit.cz. Zde si lze půjčit částku až do výše 35 000 Kč. Na výběr máme několik variant splátek. U Ferratum Credit se hradí pouze denní úrok a poplatek za čerpání částky, což je výhodnější než podmínky většiny ostatních mikropůjček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *