Oslňte ho vánočním dárkem v podobě kvalitních hodinek!

Stále dumáte nad tím, co koupit partnerovi pod stromeček? A co teprve tátovi? Tak jako každý rok se dozvíte, že nic nechce a nepotřebuje. Myslíte si, že už ho nemáte čím překvapit? Pořiďte mu hodinky ověřené švýcarské nebo japonské značky, které využívají nejmodernějších technologií, tím ho skutečně překvapíte. Muži si potrpí na technologické novinky, automatické přenastavení zimního a letního času je proto samozřejmostí. Kde vybrat dokonalé hodinky?

16766_2_grande-370x700
Hodinky Festina

Švýcaři jsou stále na špičce

Švýcarské hodinky jsou od 18. století symbolem přesnosti, elegance a dokonalého zpracování. Protože se jedná o velmi drahé a luxusní zboží, spousta hodinářů si na označení „švýcarský“ chce přihřát polívčičku, vybírejte proto pouze mezi výrobky označenými Swiss made. To jsou výrobky, jež byly zhotoveny ve Švýcarsku, a to minimálně z 60 % za využití pravých švýcarských součástek. Patří mezi ně například hodinky Festina, což je švýcarská značka s více než stoletou tradicí. V sortimentu Festiny naleznete klasické retro hodinky s mechanickým natahováním, ale i nejmodernější voděodolné kousky s baterií.

Přesné jako švýcarské hodinky

Za zmínku stojí i hodinky Casio od japonských výrobců. Značka Casio patří k producentům nejrůznější elektroniky, do výroby hodinek však pronikla jako pojem v 80. letech. Casio totiž přivádí na trh s hodinkami legendární inovace, jako je řízení rádiovým signálem sloužící k automatickému přenastavení letního/zimního času a zobrazení času v různých časových zónách. Hodinky obsahovaly i indikátory teploty, atmosférického tlaku a výškoměr. Vybrat lze klasický ručičkový ciferník, digitální či kombinovaný. Pod nálepkou Casio jsou k dostání také hodinky na solární pohon. Dobrou vychytávkou je zabudovaný budík a stopky s pamětí na mezičasy. Každé hodinky jsou však originál. Pro tatínka vyberte hodinky z kolekce Retro, partner ocení maximálně odolné a pohodlné kombinované hodinky.

Prvotřídní dámské a pánské hodinky zmíněných značek najdete například v eshopu Hodinářství Michal Matějka s kamennou prodejnou v Kaplici. Inspirujte se ověřenou kvalitou!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *