Nápady pro neobyčejné okamžiky

Také jste si vždycky přáli zažít svatbu jako v pohádce? V dnešní době nic není nemožné. Existuje hned řada efektivních nápadů, jak tento výjimečný den strávit. Čím dál tím více oblíbeným trendem se stává svatba na zámku. Tato příležitost nabízí širokou škálu nevídaných možností, které vám mohou být poskytnuty s kompletním servisem. Zámecké prostředí je ideálním řešením pro všechny ty, kteří touží po neopakovatelném zážitku na celý život.

banquet-1562150_1280

Co na vás čeká?

Jelikož je svatba jedním z nejvýznamnějších dnů v životě, měla by skutečně stát za to. Uprostřed zámeckých komnat vás pohltí nejen romantická atmosféra, ale také melodie nadaných trubačů, která může znít jako doprovod vaší cesty k oltáři. Každého jistě mile překvapí výborný gastroservis, precizní výzdoba či plno romantických zákoutí, jež jsou častou inspirací pro exkluzivní svatební fotografie.

Speciální gastronomická nabídka

Svatební hostina je třešničkou na dortu každého svatebního dne. Gastronomické zážitky mohou být uskutečněny formou tradičního oběda, rautu se švédskými stoly či jako zahradní grilování. V případě, že byste zatoužili po klasickém stylu svatebního pohoštění, může být hodování složeno ze čtyř lákavých chodů včetně ochutnávky ze svatebního dortu. Za každých okolností však budou vaši hosté nesmírně nadšeni, jelikož jídla bude tolik, že si budou moci zabalit i nějakou výslužku.

bride-458119_1280-1

Špičkový servis

Osvědčeným portálem, který již 20 let přináší ucelené informace o svatbách na zámku, je Svatebni-katalog.cz. Na své si přijdou všichni budoucí účastníci svatby, jelikož právě zde naleznou vše potřebné pro uskutečnění této mimořádné události, a to včetně několika tipů na místa její realizace. Veškeré instrukce se nachází v přehledně rozvržených sekcích, a proto je jejich vyhledání velmi jednoduché a čtenářsky poutavé.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *