Jaký typ pánského svetru vám padne nejlépe

Větu „Nemám, co na sebe“ častěji slyšíme od žen, ale možná i vy, pánové, jste otevřeli svůj šatník a zjistili jste, že by potřeboval obměnit. Máte například dost oblečení na chladnější období? Zatímco obvykle muži mají dostatek košil, polokošil, triček atd., často jim chybí dostatečná „zásoba“ svetrů. I vy byste potřebovali nějaký nový? Pusťte se do jeho výběru. Máte mnohé možnosti a určitě najdete typ pánského svetru, který vám padne nejlépe, tedy v případě, že ještě nevíte, jaký to je.

Pánské svetry můžeme vybírat podle různých kritérií. Samozřejmě záleží na materiálu a tím i na tom, jak hřeje (jiný budeme volit na zimu, jiný na jaro či léto), ale také vás jistě bude zajímat střih. Zde vybírejte mimo jiné i s ohledem na vaši postavu. Muži se štíhlou postavou si mohou dovolit nosit upnutější svetry. Moderní jsou pánské svetry na knoflíky. Že si vás příliš nezískaly, ale vyhovují vám svetry, které nemusíte přetahovat přes hlavu, když je oblékáte? Druhou variantou jsou pánské svetry na zip. Budete se v nich cítit dobře především, jste-li sportovnější typ. Hodí se na různé volně časové aktivity.

Možná jste si už dávno oblíbili pánské pulovry, další typ svetrů, který je velmi populární. Máte na výběr z obrovského množství modelů. Konkrétní barvu a typ vybírejte podle příležitosti, na kterou ho chcete. A samozřejmě si určitě vybíráte svetry podle výstřihu. V zimě můžete místo šály nosit rolák, ale možná vám nevyhovuje mít tkaninu až na krku. Chcete-li volnější svetr, volte pánský svetr do véčka, ovšem ani oděvy s kulatým výstřihem vás nemusí škrtit. Ty se lépe hodí přes košile.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *