Jak na nuru masáž doma

Erotické nuru masáže plné erotiky, při které se dbá na pohodlí, domácí atmosféru, ale i příjemnou relaxační muziku, jsou dokonalým zážitkem. Aromalampa a zapálená svíčka v přítmí umocní smyslnou atmosféru. Udělejte si určitě v pokoji útulno a teploučko. Masáži můžete věnovat různě dlouhý čas a je jen na vás, zda se necháte hýčkat nebo si vyberete místo té pasivní raději aktivní roli a zapojíte se. Na začátku si můžete svou sličnou masérku svléknout. Můžete se také ve dvojici střídat ve změně rolí a sám masírovaný se může na chvíli stát erotickým masérem. Pro muže je masáž tělo na tělo velmi lákavá. Síla doteku je ničím nenahraditelná.

Masáž tělo na tělo

Použít k masáži všechny možné části těla je fantastický zážitek. Moci se dotýkat intimních míst dává erotické masáži ještě erotičtější nádech. Před masáží je vhodné se vysprchovat. Začněte masáž těla zlehka příjemnou masáží krční páteře, trapézů a zad. Uvolní nervozitu i trému. Na lůžko nebo na matraci na zemi je třeba dát igelitovou podložku nebo prostěradlo. Pak si připravte rozehřátý kokosový olejíček klidně bez vůně, aby vás nerozbolela hlava. Připravit si můžete i peříčka nebo štěteček.

Erotická masáž

Masérka či masér, podle dohody, kdo koho masíruje, popřípadě masírujete-li se navzájem, používá různé techniky, třeba body to body, tedy tělo na tělo, během celé nuru masáže. K masírování masérka používá celé své tělo, tedy zvláště prsa nebo třeba i zadeček. Nuru masáže přináší rozkoš vyloženě tělo na tělo, kdy po vás partnerka doslova klouže. Erotické masáže posunují hranice vaší erotiky a otevírají nové obzory od těch dosavadních. Nuru masáže jsou plné gradující rozkoše a mohou obsahovat i ruční vyvrcholení, které je jejich běžnou součástí. Dokonale si tyto erotické masáže užijete se vším všudy. Jste-li dohodnuti v páru, může dojít i na smyslné dotyky nebo orální sex.

Proč zvolit erotickou masáž

Samotná erotická masáž je úžasný zážitek. Klidně můžete pouze zavřít oči a nechat se během nuru masáže smyslně hýčkat smyslnými doteky, které vás absolutně uvolní a zrelaxují. Pokud jde o nuru masáž těla, můžete si koupit i speciální a velmi kluzký nuru gel a pak se masírovat celým svým tělem, což je velmi smyslný a vzrušující pocit. Při masáži dochází k vzájemným intenzivním dotekům a hlazení. Celá erotická masáž těla ke konci vždy pozvolna přechází do fáze, kdy se masérka věnuje mužovým intimním partiím, a ten dosahujete gradujícího vyvrcholení. Může to být ale i vzájemné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *