Existuje něco z erotiky, na co jste se báli zeptat? Poradíme vám

Mnozí z nás se řadí mezi zkušené harcovníky na erotickém poli, ovšem stále existují nepoznané pláně, na nichž je pořád co objevovat. Erotické hračky pro dospělé jsou jedním z důmyslných vodítek, která přivedou nás i naše partnery do extáze v takové výši, kam jsme se doposud nedostali. Jistě, vibrátory, venušiny kuličky, afrodiziaka, anální kolíky – to jsou obecně známé pojmy, ale ruku na srdce, umíme je používat? Nestydíme se je zakoupit? Umíme se zeptat milenky či partnera, jestli o takový typ lechtivé zábavy vůbec stojí?

Podněcujte fantazii postupně, nemusíte při sexu hned tlačit na pilu

Nebojte se experimentů. Pokud se cítíte být v mileneckém loži zkušenější, netlačte na pilu. Po běžném sexu, jenž už vám společně ukázal poznané slasti, začněte s nenápadným pošťouchnutím. Erotické prádlo, afrodiziaka, španělské mouchyrobertkyvenušiny kuličky, růže do postele jsou prvními kroky ke zvyšování libida a zlepšování společných erotických zážitků. Vzájemná masturbace, striptýz, večeře při svíčkách, lechtivé esemesky, společná sprcha, sex se zavázanýma očima jsou další postupy, jimiž spolehlivě neurazíte, nýbrž podnítíte fantazii svou i svého partnera.

Magazín Růžový slon radí a názorně ukazuje, k čemu a jak se erotické pomůcky používají

Chcete-li poznat něco opravdu nového a báli jste se zeptat, pomocnou rukou vám může být magazín sexshopu Růžový slon, v němž vtipně sepsané články a zábavná videa parádně nastíní další možnosti sexuálního života. Možná vás zaujmou některé hračky pro dospělé natolik, že si je ihned budete chtít ozkoušet. Nemusíte si hned kupovat pouta a potřeby k sado-maso hrátkám, speciálně, pokud je váš partner či partnerka ze stydlivějších typů. Pomalými krůčky se dostaňte do stadia, jaké bude vám oběma vyhovovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *