Existuje něco z erotiky, na co jste se báli zeptat? Poradíme vám

Mnozí z nás se řadí mezi zkušené harcovníky na erotickém poli, ovšem stále existují nepoznané pláně, na nichž je pořád co objevovat. Erotické hračky pro dospělé jsou jedním z důmyslných vodítek, která přivedou nás i naše partnery do extáze v takové výši, kam jsme se doposud nedostali. Jistě, vibrátory, venušiny kuličky, afrodiziaka, anální kolíky – to jsou obecně známé pojmy, ale ruku na srdce, umíme je používat? Nestydíme se je zakoupit? Umíme se zeptat milenky či partnera, jestli o takový typ lechtivé zábavy vůbec stojí?

Podněcujte fantazii postupně, nemusíte při sexu hned tlačit na pilu

Nebojte se experimentů. Pokud se cítíte být v mileneckém loži zkušenější, netlačte na pilu. Po běžném sexu, jenž už vám společně ukázal poznané slasti, začněte s nenápadným pošťouchnutím. Erotické prádlo, afrodiziaka, španělské mouchyrobertkyvenušiny kuličky, růže do postele jsou prvními kroky ke zvyšování libida a zlepšování společných erotických zážitků. Vzájemná masturbace, striptýz, večeře při svíčkách, lechtivé esemesky, společná sprcha, sex se zavázanýma očima jsou další postupy, jimiž spolehlivě neurazíte, nýbrž podnítíte fantazii svou i svého partnera.

Magazín Růžový slon radí a názorně ukazuje, k čemu a jak se erotické pomůcky používají

Chcete-li poznat něco opravdu nového a báli jste se zeptat, pomocnou rukou vám může být magazín sexshopu Růžový slon, v němž vtipně sepsané články a zábavná videa parádně nastíní další možnosti sexuálního života. Možná vás zaujmou některé hračky pro dospělé natolik, že si je ihned budete chtít ozkoušet. Nemusíte si hned kupovat pouta a potřeby k sado-maso hrátkám, speciálně, pokud je váš partner či partnerka ze stydlivějších typů. Pomalými krůčky se dostaňte do stadia, jaké bude vám oběma vyhovovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *