Centrum EAGLE FITNESS – tělo v pohybu!

Když je venku teplé počasí, sedneme na kolo anebo vyrazíme na túru do hor. Lidské tělo je v pohybu, což mu nesmírně prospívá. V zimních měsících zlenivíme a přibíráme na váze. Nic se nám nechce a jsme protivní. Říkáte si, kde se nabít potřebnou energií? Jak zahnat chmurné myšlenky? Vydejte se do posilovny a dejte si pořádně do těla. Fitness Praha 9 nabízí posilovnu vybavenou moderními stroji, kardiozónu, sál na bojová umění, laternu, diagnostiku, relaxaci a aerobní sál.

Cvičení formuje postavu

Ať je léto nebo zima, vaše tělo si žádá pohybové aktivity. Komu se nechce zvedat těžké činky, může se zabavit aerobními cviky. Zkušení trenéři EAGLE FITNESS se postarají o vaši kondičku. Posilovna Praha 9 má celkovou rozlohu 650 m2 a nachází se ve dvou patrech. Cvičební programy probíhají v čistém a moderním prostředí s velkými okny. Pokud přeje pěkné počasí, je možné sportovat ve venkovní posilovně na čerstvém vzduchu.

Fitness programy šité na míru

Pánové i dámy si oblíbí posilovnu se špičkovým vybavením světových značek Hammer Strenght, Life Fitness Pro2, EliteFTS a Watson. Profesionální trenéři se postarají o individuální tréninkový plán, který zaručí zpevnění postavy. Kardiozóna Eagle fitness nabízí cvičení na strojích značek Life fitness, Star track, schwinn, concept pro2. Vyhledávaným místem je i laterna určená pro silový trojboj a vzpírání. Návštěvníci posilovny všech věkových generací si zamilovali aerobní sál a sál na bojová umění.

Pořádná relaxace neuškodí

Jakmile skončí váš náročný trénink, můžete si dopřát služby kondičního maséra, který uleví vašim namoženým svalům. K dispozici je také měření podkožního tuku, svalové hmoty, metabolického věku i BMI. Díky zjištěným informacím lze vytvořit individuální cvičební plán na míru. Posilovna Praha 9 se nachází poblíž stanice metra Hloubětín a tramvajové zastávky Nademlejnská. Návštěvníci mohou využít i parkování zdarma.

2 komentáře u „Centrum EAGLE FITNESS – tělo v pohybu!

  1. V tak hezk m pocas by byla opravdu koda zav rat se doma, a proto prazsk posilovna Eagle Fitness nab z i venkovn prostory. Posilovat a procvicovat telo lze samozrejme i samostatne doma a ted v l te treba na zahrade, jenze m lokdo vlastn potrebn vybaven .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *