Resurfacing obličeje vám dodá ztracené sebevědomí

Krásná a zdravá pleť bez vrásek, jizev a dalších vad je snem většiny žen i leckterého muže. Není žádné tajemství, že receptem na bezvadnou pokožku je hydratace, dostatek vitamínů a minerálů, pravidelné ošetřování pokožky a dostatek spánku. V některých situacích však tohle všechno nestačí. Naštěstí můžete vždy vyhledat profesionální pomoc a nechat si pár let vymazat – v případě laserového resurfacingu odpařit.

RESURFACING OBLIČEJE CO2 LASEREM, OMLAZENÍ VENUS VIVA, zdroj: Mediest.cz
RESURFACING OBLIČEJE CO2 LASEREM, OMLAZENÍ VENUS VIVA, zdroj: Mediest.cz

Laserové ošetření pokožky dosud nemá v kosmetické chirurgii náhradu

Populární metodou, jejímž prostřednictvím lze odstranit jizvičky po akné a neštovicích, kožní výrustky, mateřská znaménka, nerovnosti pleti, vrásky i nepravidelnou pigmentaci, je ošetření resurfacingovým CO2 laserem. Jedná se o zákrok, při němž jsou vysokovýkonným laserem odpařovány tenoučké horní vrstvy kůže a současně dochází k vypínání vrstev hlubších. Lékař vás tak zbaví „obnošené“ kůže a na světlo se dostane nová vrstva, která vypadá o několik let mladší, je pevnější a má lepší elasticitu. Tato technika nemá mezi jinými možnostmi rejuvenace pleti obdoby a také při odstraňování lokálních vad dosahuje jedinečných výsledků. Obnova pokožky zajistí mladší vzhled na řadu let.

Jaký druh laseru zvolit?

To je otázka, kterou byste rozhodně měli konzultovat s odborníkem, samozřejmě je však vhodné mít alespoň základní povědomí o tom, z čeho můžete vybírat. Různých typů laserů je celá řada a ne vždy znamená ošetření laserem již zmíněný resurfacing obličeje. Nejdůležitější informací pro klienta je, jak velký zásah se bude provádět – tedy zda se jedná o laser ablativní, nebo neablativní. Působením neablativního laseru nedochází k narušování pokožky, ale pouze k její stimulaci teplem, která má za následek zvýšení produkce kolagenu. Tato látka přirozeně zlepšuje pružnost a celkovou kvalitu pleti. Naproti tomu ablativní laser je invazivní, nepříjemný zákrok je ovšem vyvážen větším a okamžitým efektem omlazení.

RESURFACING OBLIČEJE CO2 LASEREM, OMLAZENÍ VENUS VIVA, zdroj: Mediest.cz
RESURFACING OBLIČEJE CO2 LASEREM, OMLAZENÍ VENUS VIVA, zdroj: Mediest.cz

Vsaďte na to nejlepší

Rozhodli jste se pro laserový resurfacing a na Googlu marně pátráte po tom, kde a jaký zákrok podstoupit? Mezi srovnatelnými přístroji nyní hraje prim ablativní CO2laser Candela® s jedinečným systémem bodového zaměření. Pokud vás více lákají neinvazivní metody, pak rozhodně zvolte revoluční proceduru Venus Viva™. Je vhodná nejen pro obličejovou remodelaci a celkové zlepšení a vyhlazení pokožky, ale také na jizvy a strie kdekoliv na těle nebo vypnutí oblasti krku a dekoltu. Bez jakéhokoliv nepohodlí a nepříjemných pocitů. Obě tyto oblíbené procedury vám profesionálně provedou ve Skupině klinik Mediestetik.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *