Posilováním k postavě snů. Kde hledat pomoc?

Ne, rozhodně nestačí zabalit tašku s oblečením na cvičení, vyrazit do posilovny, usednout na stroj a začít cvičit. Jakkoliv to na první pohled nevypadá, posilování je dost komplikovaný sport, který vyžaduje odborné znalosti. Musíte vědět, jak cviky provádět, kolik si můžete „naložit“, jak dlouho cvičit, kolik nastavit opakování apod. Když se na něj vrhnete, máte jistotu, že do několika měsíců projde vaše postava obrovskou změnou k lepšímu. Jak správně začít a kde hledat pomoc?

Profesionální trenér a výživový poradce v jednom

Vždy byste měla cvičit pod dohledem profesionálního trenéra. Ten nejdříve posoudí vaši formu a pomůže nastavit optimální zátěž. Možná se vám zpočátku bude zdát, že cvičíte málo, nenechte se tím zmást. Nejdříve musíte tělo připravit na zátěž, posílit ho a protáhnout. Rozhodně necvičte nad rámec tréninku, mohla byste si způsobit „únavová“ zranění. Trenér vám také ukáže, jak na stroji správně cvičit. Vyhnete se tím úrazu.

magazinkrasa.cz_kentoyafitness_cz_01

Kam zajít? K nejpopulárnějším v ČR patří Kentoya Fitness posilovna Praha. Najdete ji na adrese Topolová 2916/14, Praha 10. Překvapuje plochou 400m2, kterou zaplňují špičkové posilovací stroje od Grün sport. Jsou skvělé pro amatéry i profesionální sportovce, proto si posilovnu oblíbila i celá řada známých tváří. Za svůj druhý domov ji má i několik profesionálních trenérů. Starat se o vás může například Lukáš Osladil, držitel titulu Absolutní mistr Evropy i dalších ocenění.

magazinkrasa.cz_kentoyafitness_cz_02

Zdravější jídelníček a odměna

Aby se výsledky dostavily rychle, musíte se zaměřit i na jídelníček. Několik cenných rad najdete zde. Naučte se také odměňovat. Po náročném tréninku vaše tělo potřebuje odpočinek. Dopřejte mu masáž, navštivte solárium Praha, nebo si zajděte s kamarádkou na kávičku. Musíte se zkrátka naučit, že posilování je neodmyslitelnou součástí vašeho života a vše se výrazně změní k lepšímu. Vaše postava se bude měnit k dokonalosti a vy se budete cítit spokojenější!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *